Jaroslav Procházka
(1886-1949)
Smiřický splat
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:01
olej, plátno, 70 x 100, 5 cm, sign. LD Jaro. Procházka 1932, rám
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)