Jaroslav Procházka
(1886-1949)
Smiřický splat
No.: 62Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:01
olej, plátno, 70 x 100, 5 cm, sign. LD Jaro. Procházka 1932, rám
Current price: 9.000 CZK (375 €)