Alois Juříček
(1892-1967)
Česká Skalice
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:38
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD A. Juříček, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
(1892-1967)
Česká Skalice