Alois Juříček
(1892-1967)
Česká Skalice
No.: 99Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:38
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD A. Juříček, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
(1892-1967)
Česká Skalice