Václav Košnář

(1909-1970)

  • Václav Košnář

    (1909-1970)

    Daň hornické práce

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:37

    olej, plátno, 54 x 79 cm, sign. PD Košnář Václav, rám, rám vypadává z rámu, místy odřeno

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)