Václav Košnář
(1909-1970)
Daň hornické práce
No.: 158Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:37
olej, plátno, 54 x 79 cm, sign. PD Košnář Václav, rám, rám vypadává z rámu, místy odřeno
Current price: 8.000 CZK (334 €)