František Slabý
(1863-1919)
Máj romantická báseň Karla Hynka Máchy
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 24,5 x 18,5 cm, ilustrace V. Černý, J.F. Hetteš, P. Körbr, A. Liescher, F. Slabý, vydal I.L. Kober, Praha (1901), 46 s., clpl. vazba se stříbrným reliéfem, a ořízka, svázalo knihařství Vilka a Karásek, lehce zašpiněná, na hřbetu lehce poškozená, praská předsádka, ohmatané listy, dobrý s…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Slabý
(1863-1919)
Zima
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:30
olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 20.500 CZK (855 €)