František Slabý

(1863-1919)

  • František Slabý

    (1863-1919)

    Máj romantická báseň Karla Hynka Máchy

    No.: 422

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 24,5 x 18,5 cm, ilustrace V. Černý, J.F. Hetteš, P. Körbr, A. Liescher, F. Slabý, vydal I.L. Kober, Praha (1901), 46 s., clpl. vazba se stříbrným reliéfem, a ořízka, svázalo knihařství Vilka a Karásek, lehce zašpiněná, na hřbetu lehce poškozená, praská předsádka, ohmatané listy, dobrý s…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Slabý

    (1863-1919)

    Zima

    No.: 91

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 14:30

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Current price: 20.500 CZK (855 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids