Rastislav Michal

  • Rastislav Michal

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:54

    dřevoryt, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Poutník

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:56

    dřevoryt, 14,7 x 10 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Rastislav Michal

    Mořské zátiší

    Položka č.: 218803

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:30

    lept, 1976, 20,2 x 12,3 cm, sign. PD Michal, 17/57, PF 1977, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívčí tvář

    Položka č.: 213846

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:48

    lept, 1975, 4 x 2,5 cm, sign. DU Michal 1975, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Katedrální fiály

    Položka č.: 232754

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:32

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Čtenářka ( PF 1965 K. Zink)

    Položka č.: 232764

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:52

    dřevoryt, 1964, 9 x 6,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka (PF 1968 Miloslav janča)

    Položka č.: 232765

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:54

    linoryt, 1967, 7,5 x 4,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Akt s rouškou (EXL Miloslav Janča)

    Položka č.: 232766

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:56

    linoryt, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Akt v knize

    Položka č.: 232767

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 19:58

    lept, 5,5 x 9,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (EXL Josef Roučka)

    Položka č.: 232768

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 20:00

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka ( PF 1966 Václav Šmejkal)

    Položka č.: 232769

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 20:02

    dřevoryt, 1965, 9,7 x 10,3 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Sloup

    Položka č.: 232721

    Plánované ukončení: 04. 04. 2019 23:24

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)