Rastislav Michal

  • Rastislav Michal

    Sloup

    Položka č.: 232721

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 23:24

    dřevoryt, 19,7 x 4,7 cm, sign. PD Michal, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Katedrální fiály

    Položka č.: 232754

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:28

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Čtenářka ( PF 1965 K. Zink)

    Položka č.: 232764

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:48

    dřevoryt, 1964, 9 x 6,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka (PF 1968 Miloslav janča)

    Položka č.: 232765

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:50

    linoryt, 1967, 7,5 x 4,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Akt s rouškou (EXL Miloslav Janča)

    Položka č.: 232766

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:52

    linoryt, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Akt v knize

    Položka č.: 232767

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:54

    lept, 5,5 x 9,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (EXL Josef Roučka)

    Položka č.: 232768

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:56

    litografie, 11,5 x 7,5 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka ( PF 1966 Václav Šmejkal)

    Položka č.: 232769

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 22:58

    dřevoryt, 1965, 9,7 x 10,3 cm, sign. DU Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Položka č.: 234807

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:54

    dřevoryt, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Poutník

    Položka č.: 234808

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:56

    dřevoryt, 14,7 x 10 cm, sign. PD Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)