Rastislav Michal

  • Rastislav Michal

    Jaroslav Seifert: Pohled z Karlova mostu

    No.: 773

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:39

    bibliofilie, 2x sign. litografie R. Michal, podpis autora a vydavatele v tiráži, vyd. Miloslav Janča, Praha, 1984, ruční papír, listy svázané nití v obálce, výborný stav, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Jaroslav Seifert: Dvě básně

    No.: 776

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 11:42

    bibliofilie, grafická výzdoba R. Michal, vyd. Miloslav Janča (podpis v tiráži), 1989, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Rastislav Michal

    Katedrální fiály

    No.: 232754

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 06. 2020 19:54

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. PD Michal, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 150 CZK (6 €)