Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:57

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. vzadu Dlabal, PROVENIENCE: z pozůstalosti autora, soukromá sbírka Praha, při okrajích lehce poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 180822

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 09. 2019 15:32

    olej, karton, 11,5 x 16 cm, sign. PD JDlabal, pasparta, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 206198

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:18

    olej, plátno, 17,4 x 17,5 cm, provenience: z pozůstalosti autora, Antikvariát Ostrovní, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 237595

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 21:50

    olej, plátno, 17,2 x 24 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženou Prahu

    Položka č.: 237596

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 21:52

    olej, karton, 16,9 x 25,5 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Vltavu v zimě

    Položka č.: 237597

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 21:54

    olej, plátno, 19 x 19 cm, sign. J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Večer na Karlově mostu

    Položka č.: 237598

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 21:56

    olej, papír, 23 x 15,4 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na most z Kampy

    Položka č.: 237600

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 21:58

    olej, plátno, 10,5 x 12,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžený břeh u Karlova mostu

    Položka č.: 237601

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 22:00

    olej, karton, 15,2 x 20,4 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)