Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Dům

    Položka č.: 244367

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:05

    olej, karton, 41,7 x 58,3 cm, sign. LD J. Dlabal, při okrajích poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243710

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:02

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 243711

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:04

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlštejn

    Položka č.: 243701

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:52

    olej, plátno, 15,3 x 10,3 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Karlštejn, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Horský potok

    Položka č.: 243702

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:54

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Píseční hrad

    Položka č.: 243703

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:56

    olej, papír, 10,9 x 19,9 cm, sign. LD J. Dlabal, u spodního okraje na několika místech malba odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paříž

    Položka č.: 243704

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 23:58

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Roma Caracall

    Položka č.: 243705

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:00

    olej, papír, 10,8 x 14,7 cm, sign. PD Dlabal, LD Roma Caracall, pravý horní roh lehce natržen; v levo dole chybí malý kousek rohu papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Las Palmas

    Položka č.: 243706

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:02

    olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice ve Vídni

    Položka č.: 243707

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:04

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Wien, v levo dole na rohu utržen kousek papíru, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Obří důl

    Položka č.: 243708

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:06

    olej, papír, 13 x 15 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243709

    Plánované ukončení: 01. 05. 2020 00:08

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)