Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Berlín

    Položka č.: 218239

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:06

    olej, plátno, 14,3 x 10,2 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Marseille

    Položka č.: 218240

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:08

    olej, plátno, 15,3 x 10 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Strassbourg

    Položka č.: 218242

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:10

    olej, plátno, 15 x 10,1 cm, sign. LD JDlabal, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Peterburg

    Položka č.: 218243

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:12

    olej, plátno, 14,1 x 10 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kodaň

    Položka č.: 218249

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:14

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vence (Francie)

    Položka č.: 218252

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:16

    olej, papír, 14,6 x 10 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Paris (Saint Eustache)

    Položka č.: 219337

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:36

    olej, papír, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Madrid

    Položka č.: 219338

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 23:38

    olej, sololit, 13,9 x 17,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jerusalem

    Položka č.: 218279

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:56

    olej, karton, 9,8 x 15 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála Sv. Pavla (Londýn)

    Položka č.: 218280

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:58

    olej, karton, 15 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Terst

    Položka č.: 218282

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:00

    olej, karton, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD J Dlabal, mírně ohnuté rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Cairo (Egypt)

    Položka č.: 218289

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Stockholm

    Položka č.: 218292

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:04

    olej, karton, 9,8 x 14,9 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Benátky

    Položka č.: 218293

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:06

    olej, sololit, 11 x 15,4 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mexico City

    Položka č.: 218298

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:08

    olej, karton, 11,7 x 12 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Edinburský hrad

    Položka č.: 218307

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Most Rialto v Benátkách

    Položka č.: 234280

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:37

    olej, karton, 9,3 x 15,2 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Věž Belém v Lisabonu

    Položka č.: 234281

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:38

    olej, sololit, 14 x 17,7 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Mnichov

    Položka č.: 234282

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:39

    olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 234287

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:44

    olej, plátno, 9,5 x 20 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 234288

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:45

    olej, plátno, 14 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pumpa ve Zlaté uličce

    Položka č.: 234289

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:46

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Husova ulice v centru Prahy

    Položka č.: 234290

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:47

    olej, karton, 20,5 x 14,3 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)