Josef Dlabal

(1920-2004)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Moulin Rouge

    Položka č.: 226201

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:52

    olej, karton, 19,4 x 13,3 cm, sign. PD J Dlabal, vzadu popsáno, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Taxco (Mexico)

    Položka č.: 219348

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:30

    olej, karton, 12 x 12,7 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Amsterdam

    Položka č.: 218291

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:46

    olej, karton, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    London

    Položka č.: 218259

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:48

    olej, papír, 10 x 15,3 cm, sign. PD JDlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kortryk (Belgie)

    Položka č.: 218258

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:50

    olej, papír, 14,8 x 10,2 cm, sign. PD JDlabal, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Montevideo (Uruguay)

    Položka č.: 218257

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:52

    olej, papír, 10,3 x 15 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Lissabon

    Položka č.: 218255

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:54

    olej, plátno, 9,8 x 14,8 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Istambul

    Položka č.: 218254

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:56

    olej, papír, 12 x 13,4 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 180822

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 07. 2019 14:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 237594

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:20

    olej, karton, 20,3 x 22,5 cm, sign.- PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most

    Položka č.: 237595

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:22

    olej, plátno, 17,2 x 24 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na zasněženou Prahu

    Položka č.: 237596

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:24

    olej, karton, 16,9 x 25,5 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na Vltavu v zimě

    Položka č.: 237597

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:26

    olej, plátno, 19 x 19 cm, sign. J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Večer na Karlově mostu

    Položka č.: 237598

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:28

    olej, papír, 23 x 15,4 cm, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 237599

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:30

    olej, karton, 7,5 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled na most z Kampy

    Položka č.: 237600

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:32

    olej, plátno, 10,5 x 12,5 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžený břeh u Karlova mostu

    Položka č.: 237601

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 23:34

    olej, karton, 15,2 x 20,4 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)