Vladimír Jandejsek

(1923)

SEZNAM AUTORŮ

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Motýl s květinou

    Položka č.: 182038

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2020 14:17

    litografie, 1979, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD Jan 1979, pasparta, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2020 14:31

    litografie, 1985, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Jan 1985, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Květina

    Položka č.: 210351

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2020 15:38

    tužka, akvarel, papír, 1989, 42,8 x 29,3 cm, sign. PD Jan 1989, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Anděl

    Položka č.: 221406

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:00

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Hlava

    Položka č.: 221407

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:01

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Postava

    Položka č.: 221408

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2020 15:02

    tempera, pastel, tužka, papír, 1992, 29,8 x 21,2 cm, sign. PD Jan 1992, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rytíř z Montserratu

    Položka č.: 233136

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:12

    tempera, papír, 1991, 45 x 33 cm, sign. PD Jan 1991, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Rumpál

    Položka č.: 233138

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 15:13

    tempera, papír, 1983, 45 x 33 cm, sign. LD Jan 1983, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook