Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Maják lásky I

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    olej, plátno, 99 x 69 cm, sign. PD Laštovka, rám, ohromný obelisk vystupující z mořské hladiny v jehož nitru se ukrývá schodiště jako do věže, jež může ukrýt a chránit zamilované… silně surrealistický, poetický nádech díla, kde figurativní motiv není patrný, ale můžeme tušit lidský element ukrytý v …

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pád vzhůru

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    olej, plátno, 100 x 75 cm, sign. PD Laštovka, rám, vystudoval na pražské UMPRUM u profesora Strnadela. V 60. a 70. letech kromě rozměrných olejových kompozic navrhoval filmové i divadelní plakáty a věnoval se též grafice. Studoval v Itálii ve Fiesole a Florencii. Jeho díla se dnes vyskytují velmi vz…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Maják lásky II

    Položka č.: 19690

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 99 x 69 cm, sign. PD Laštovka, rám, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze