Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Žilnáč

    No.: 236677

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 10. 08. 2020 18:10

    litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Laštovka, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dotyky

    No.: 239648

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 10. 08. 2020 18:11

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. PD K. Laštovka, 28/80, mírně pokrčený papír, při horním okraji mimo tisk natržený, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    No.: 239647

    Planned termination: 10. 08. 2020 18:12

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD K. Laštovka, 71/80, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    No.: 245894

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    Planned termination: 17. 09. 2020 21:06

    litografie, 17 x 10 cm, sign. PD K. Laštovka, pasparta, pasparta mírně otřepená, , the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 500 CZK (19 €)