Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    litografie, 63 x 38 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Polibek

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    litografie, 60 x 43 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Maják lásky II

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.760 €)

    olej, plátno, 99 x 69 cm, sign. PD Laštovka, rám, vystudoval na pražské UMPRUM u profesora Strnadela. V 60. a 70. letech kromě rozměrných olejových kompozic navrhoval filmové i divadelní plakáty a věnoval se též grafice. Studoval v Itálii ve Fiesole a Florencii. Jeho díla se dnes vyskytují velmi vzá…

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.760 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dvojice

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:32

    litografie, 12,8 x 21,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)