František Gross

(1909-1985)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy ve městě

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:26

    litografie, 1983, 19 x 20,5 cm, sign. PN F. Gross, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Kouzelník

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:04

    litografie, 1974, 53,7 x 38,7 cm, sign. PD F. Gross 74, rám, č. 35/39, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek ve městě II

    Položka č.: 243863

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:39

    litografie, 1980, 28 x 20 cm, sign. PD F. Gross, autorský tisk, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 243864

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:40

    litografie, 1981, 14,8 x 20,3 cm, sign. DU F. Gross 81, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 244036

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:12

    litografie, 1981, 41 x 25,5 cm, sign. PD F. Gross, autorský tisk, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 244037

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:13