Jiří Švengsbír

(1921-1983)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:26

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 238155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:44

    litografie, 1981, 31,2 x 10,5 cm, sign. zezadu, pozvánka k výstavě , papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 238157

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 21:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loď (Ex Libris Helena Tomešová)

    Položka č.: 239039

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 19:14

    kolorovaný lept, 5 x 4,2 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Konvalinky (Ex libris Věnceslavy Vavrové) II.

    Položka č.: 222092

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:18

    ocelorytina, 3,7 x 6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kostel (Ex libris G.Mantero)

    Položka č.: 222093

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:20

    ocelorytina, 1947, 3 x 4 cm, sign. PD J.A. Švengsbír 47, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Čtenář II. (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 222094

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:22

    ocelorytina, 2 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Božena Němcová (Ex libris Ruda Klinkovský)

    Položka č.: 222095

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:24

    ocelorytina, 3 x 4,2 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    T.G.Masaryk (Ex libris Josef Kučera)

    Položka č.: 222096

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:26

    ocelorytina, 1945, 3,5 x 4,9 cm, sign. vzadu J.A Švensgbír 44, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Starý rukopis

    Položka č.: 222100

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:28

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Trubadúr (Ex libris Jiry Podružka)

    Položka č.: 222101

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:30

    ocelorytina, 4,5 x 7,5 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Čtenář s lupou (Ex libris Ing. Rudolf Šolc)

    Položka č.: 222103

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:32

    ocelorytina, 3,5 x 5 cm, sign. PD J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Frederyk Chopin

    Položka č.: 222106

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:34

    ocelorytina, 6,5 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Oznámení o vydání prvního souboru ocelorytin J.A. Švengsbíra

    Položka č.: 222107

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 23:36

    ocelorytina, 8 x 11,5 cm, sign. J.A. Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Letohrádek královny Anny (PF. 47 J.Černý)

    Položka č.: 242819

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 21:34

    ocelorytina, 3,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)