František Tavík Šimon

(1877-1942)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Bukinisté v Paříži

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    lept, 1905, 27,6 x 32,5 cm, sign. PD FŠimon 06, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Bouře na horách

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    lept, 1922, 18 x 24,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, značeno na desce LD TFŠ, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)