• Erika Molínová

    (1927)

    Reflexia

    Položka č.: 228889

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:42

    kombinovaná technika, , plast, 47 x 68,5 cm, PD monogr. EM, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Erika Molínová

    (1927)

    Položka č.: 228890

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:44

    kombinovaná technika, , plast, 60 x 80 cm, PD monogr. EM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Válek

    Žluťásek černooký

    Položka č.: 229126

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:48

    reliéfní grafika, 13 x 20,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Emil Sedláček

    (1909-?)

    Chalupy v zimě

    Položka č.: 229164

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:50

    olej, karton, 28 x 34 cm, sign. PD Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malíř, Ex libris M.Pařízek

    Položka č.: 229932

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:52

    dřevoryt, 4 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Havrani

    Položka č.: 229946

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:54

    mědirytina, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Domek u cesty

    Položka č.: 229947

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:56

    mědirytina, 7,3 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zasněžené chalupy

    Položka č.: 229949

    Plánované ukončení: 09. 01. 2020 23:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)