• Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Na závodišti

    Položka č.: 231364

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:46

    litografie, 1988, 13 x 21 cm, sign. LD R. Kolář 88, 9/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Kollárik

    Novembrová kytica

    Položka č.: 234214

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:47

    dřevoryt, 1979, 49 x 20,5 cm, sign. PD S. Kollárik 1979, rám, 133/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Ypsilonka v Lucerně

    Položka č.: 237760

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:49

    dřevoryt, 1989, 17 x 8 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Komárek

    Váza

    Položka č.: 237799

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:50

    serigrafie, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Pták

    Položka č.: 237798

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:51

    dřevoryt, 9,3 x 9,7 cm, sign. PD V. Komárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Kousal

    Cesta krajinou

    Položka č.: 204269

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:52

    tempera, běloba, papír, 31,4 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alena Laufrová

    Dvojice - Motýl

    Položka č.: 226858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:56

    slepotisk, pastel, 15 x 10,5 cm, sign. PD A. Laufrová, 4/100, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Kontrola o.p. občane

    Položka č.: 231394

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:57

    kombinovaná technika, 24 x 16,4 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Červené nehty

    Položka č.: 231393

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Dívka s dýmkou

    Položka č.: 231392

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 18:59

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    Praha od Rudolfina

    Položka č.: 237836

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:00

    litografie, 1990, 15,5 x 12,7 cm, sign. PD J. Mádlo 90, pasparta, 61/180, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 226835

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:01

    litografie, 1983, 17,3 x 12,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1983, 175/200, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lubomír Manda

    Pohled na Hradčany

    Položka č.: 206677

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:02

    lept, 2009, 19,8 x 29,2 cm, sign. PD Manda, 10/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    5 x hlava žezla

    Položka č.: 231358

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:03

    5x litografie, 13,3 x 7,8 cm, sign. DU Jan B. Melichar, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Mézl

    Pax 1982 Marie a Václav Grégrovi

    Položka č.: 237764

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Mézl

    Kašna

    Položka č.: 237763

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:05

    dřevoryt, 1969, 8,5 x 10 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Míčková

    Akt dívky II.

    Položka č.: 231491

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:06

    tužka, papír, 1961, 33 x 26 cm, sign. PD Jana 61, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Míčková

    Akt dívky

    Položka č.: 231490

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:07

    tužka, papír, 1961, 34 x 23 cm, sign. LD Jana 61, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Z kampy I.

    Položka č.: 231475

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:08

    litografie, 20,5 x 11 cm, sign. PD Michal, 98/99, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jana Němcová

    Don Quichotte - Ex libris

    Položka č.: 237761

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:09

    lept, 9,9 x 6,9 cm, sign. PD Jana Němcová, 35/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Babočka paví oko a Okáč

    Položka č.: 237749

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:10

    litografie, 20,5 x 12,5 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Hlava psa

    Položka č.: 231384

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:11

    uhel, křída, papír, 22,1 x 29,6 cm, sign. DU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Já jsem mládenec marnotratný, mně nejsou peníze pranic platný

    Položka č.: 231377

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:12

    akvarel, tuš, papír, 29,9 x 22 cm, monogr. PD, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Rudolf Valentino

    Položka č.: 231376

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře

    Položka č.: 237842

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:14

    suchá jehla, 12 x 9 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Oznámení cís. král. Českého zemského Gubernia o snížení daní na polovinu

    Položka č.: 229793

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:17

    mědirytina, 1839, 35,8 x 21,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Bim Boom Bai

    Položka č.: 221896

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:18

    fix, papír, 2003, 33,7 x 27,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Abstrakce

    Položka č.: 221895

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:19

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Věž

    Položka č.: 206287

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 231380

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 12. 09. 2019 19:22

    olej, plátno, 38,6 x 28,6 cm, poškozeno, chybí blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)