• Václav Bláha st.

    (1922)

    Břeh v zimě

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:48

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Belveder

    Položka č.: 666

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:49

    olejová tempera, karton, 33,5 x 29 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, v horní části mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Dáma v růžovém

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:50

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1972, 28 x 19,5 cm, sign. PD V. Bubeníček 72, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Sedící dívka

    Položka č.: 668

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:51

    akvarel, tuš, papír, 1959, 22 x 20 cm, sign. LD V. Bubeníček 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Strach

    Položka č.: 669

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:52

    tužka, papír, 1991, 20,6 x 28,8 cm, sign. PD O. Coufal 28.-29.91, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Armen Eloyan

    (1966)

    Tabule

    Položka č.: 670

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:53

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Roboti

    Položka č.: 671

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:54

    tuš, papír, 1959, 15 x 11,5 cm, sign. LD Foll 59, pasparta, provenience: pozůstalost autora, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Pohádková bytost

    Položka č.: 672

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:55

    4x fix, papír, vše 29,7 x 21 cm, složeno ze 4 čtvrtek formátu A4

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Ptakožížala

    Položka č.: 673

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:56

    fix, papír, 1967, 21 x 29,7 cm, PD datováno 25. 2. 1967

  • Vladimír Fuka

    (1922-1977)

    Váza s kytkou

    Položka č.: 674

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:57

    fix, papír, 1967, 29,7 x 21 cm, PD datováno 26. 2. 1967

  • Gnatta

    V severní Africe

    Položka č.: 675

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:58

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící akt dívky

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 11:59

    akvarel, tuš, papír, 48 x 63 cm, sign. PN Hejna, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:00

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Položka č.: 678

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:01

    akvarel, tuš, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. LD Bob H 2008, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Haluze z Jupiterova nitra

    Položka č.: 679

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:02

    akvarel, tuš, papír, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2003, LD popsáno autorem, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Bohumír Bob Hochman

    Keltská brána

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:03

    akvarel, paintbrush, papír, 1993, 56,5 x 40,5 cm, sign. PD Bob H 93, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Múza I.

    Položka č.: 681

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:04

    tuš, papír, 2004, 70 x 50 cm, sign. PD Bob H 2004, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

  • Karel Hurdálek

    Sněžka v Krkonoších

    Položka č.: 682

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:05

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Na bále

    Položka č.: 683

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:06

    pero, papír, 21 x 29,6 cm, sign. PD Jíra, uprostřed přeložený, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Boris Jirků

    Poté

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:07

    kombinovaná technika, papír, 1991, 63 x 44 cm, sign. PD Boris Jirků 91, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt dívky

    Položka č.: 685

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:08

    tužka, ruční papír MBM, 2004, 65 x 50 cm, sign. LD Kadrnožka 04, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Dimitrij Kadrnožka

    Akt dívky

    Položka č.: 686

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:09

    tužka, ruční papír MBM, 2004, 65 x 50 cm, sign. LD Kadrnožka 04, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 687

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:10

    akvarel, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD J. Křížek, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Křížek

    Karbaníci

    Položka č.: 688

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:11

    akvarel, tuš, papír, 35,5 x 44,5 cm, sign. PD Jan Křížek, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Antonín Kybal

    (1901-1971)

    Pierot

    Položka č.: 689

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:12

    pastel, uhel, papír, 29 x 19 cm, sign. PD Akyb., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Mařatky a A. Hofbauera na VŠUP v Praze, člen Artěl, Svazu českého díla a Umělecké besedy

  • Michaela Lesařová- Roubíčková

    Pusa

    Položka č.: 690

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:13

    kombinovaná technika, papír, 1980, 12 x 11,5 cm, sign. PD Lesařová-Roubíčková, pasparta, č.1/1 orig., antiqari.at Radhošťská

  • Jana Míčková

    Motýl

    Položka č.: 691

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:14

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Jazz - rock

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:15

    koláž, papír, 1991, 15 x 22 cm, sign. PD Noll 3/80, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Miloš Noll

    (1926-1988)

    Z Biologického atlasu

    Položka č.: 693

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:16

    kombinovaná technika, papír, 1984, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD Noll 84, rám

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 694

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:17

    pastel, tuš, papír, 33 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)