• Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Zámeček

    Položka č.: 232786

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:48

    linoryt, 15 x 27,3 cm, sign. PD Pýcha, č. 106 /150, mírně zažloutlý, při okrajích pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Pražské náměstí

    Položka č.: 232785

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    Položka č.: 232784

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:52

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Ulice

    Položka č.: 232781

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:54

    litografie, 20,8 x 10,2 cm, sign. LD Knobloch, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zasněžené chalupy (P.F. 1966)

    Položka č.: 232776

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:56

    litografie, 1965, 6,5 x 9,7 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Stavení

    Položka č.: 232775

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:58

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 232619

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 232524

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:02

    dřevoryt, 39 x 30,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Kinský Karel

    (1901-1969)

    Kostelík

    Položka č.: 231355

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:04

    lept, 1953, 5,7 x 4,7 cm, sign. PD Kinský Karel 53, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Rygl

    U ohně

    Položka č.: 231354

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:06

    lept, 4,8 x 3 cm, sign. PD Tomáš Rygl, č. 39/100, DU slepotiskové razítko Lira Pragensis , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Rygl

    Věž v Českém Krumlově

    Položka č.: 231353

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Země

    Položka č.: 231351

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:10

    dřevoryt, 9,9 x 7,3 cm, sign. PD Grmelová, č. 53/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Nohsled

    Položka č.: 231350

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:12

    linoleoryt, 7,7 x 8,6 cm, sign. PD Seydl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    Položka č.: 231348

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:14

    lept, 1945, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU Liesler 45, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 231347

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:16

    litografie, 22,5 x 32 cm, mírně ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pes

    Položka č.: 231345

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:18

    akvarel, papír, 38 x 28 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Podled na Kladno

    Položka č.: 231338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:20

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Kladno

    Položka č.: 231337

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Halata

    Továrna

    Položka č.: 231336

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    Položka č.: 231334

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:26

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • J.K. Korán

    Položka č.: 231333

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:28

    olej, plátno, 49,5 x 69 cm, sign. LD K.H. Korán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Světlonoš

    Položka č.: 231323

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:30

    lept, 14,5 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Benetka

    Položka č.: 231266

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:32

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. PN Benteka, vzadu autorské razítko, na zadní straně přípravná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    Je to politik. Objednal si hořkou pravdu a misku vtipné kaše.

    Položka č.: 231265

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:34

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. LD Benetka, vzadu autorské razítko, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Benetka

    To je můj budoucí manžel, maminko. Je to blbec, ale krásnej.

    Položka č.: 231264

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:36

    pero,tužka, papír, 14,8 x 20,8 cm, sign. DU Benetka, vzadu autorské razítko, vzadu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Brýle

    Položka č.: 231259

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Manda

    Pražský hrad

    Položka č.: 231258

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:40

    lept, 2013, 7,7 x 5 cm, monogr. PD LM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Lubomír Manda

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 231257

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:42

    lept, 2014, 6,5 x 10,8 cm, monogr. PD LM, č. 4/10, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Lubomír Manda

    Český Krumlov

    Položka č.: 231256

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:44

    lept, 2014, 12,3 x 6,8 cm, monogr. PD LM, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Chlumský kostelík

    Položka č.: 231255

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:46

    litografie, 28,8 x 18 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/56, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)