• Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 238342

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:01

    barevná fotografie, 20 x 29 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 238343

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Martina Petříková

    (1982)

    Položka č.: 238344

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:03

    černobílá fotografie, 20 x 29 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Pechar

    Chrám

    Položka č.: 238345

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:04

    suchá jehla, 2000, 30 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 17/35, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Pechar

    Libušina lázeň

    Položka č.: 238346

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:05

    suchá jehla, 2000, 31 x 18 cm, sign. PD Vladimír Pechar 2000, č. 12/20, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michal Hendrych

    Tání

    Položka č.: 238370

    Vyvolávací cena: 7.400 CZK (296 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:06

    akryl, plátno, 52 x 52 cm, sign. PD Hendrych, rám, vzadu aut. štítek s popisem

    Aktuální cena: 7.400 CZK (296 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Kostelní dveře

    Položka č.: 238371

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:07

    olej, plátno, 2007, 50 x 50 cm, PD monogr. JH 07

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 238372

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:08

    olej, plátno, 2007, 81 x 60 cm, PD monogr. JH 07

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • František Hubatka

    Pozorování démona

    Položka č.: 238373

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:09

    olej, plátno, 2005, 80 x 65 cm, sign. PD Hubatka 2005

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Igor Hlavinka

    U Nilu

    Položka č.: 238374

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:10

    akryl, sololit, 2006, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD HLAVINKA 2006, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození, žák prof. A. Pražáka na DAMU, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, umělecké sekce České křesťanské akademie, člen skupiny Tunel

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Jiří Eduard Hermach

    Zátiší s půllitrem

    Položka č.: 238375

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:11

    olej, plátno, 2007, 40 x 40 cm, LD monogr. JH 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Kunovský

    Carmen

    Položka č.: 238377

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:12

    kombinovaná technika, papír, 2008, 80 x 60 cm, sign. PD Kunovský, rám, žák prof. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • L. Hladík

    (1983)

    Sutomore II.

    Položka č.: 238378

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:13

    sololit, plátno, 59,5 x 60 cm

  • Jan Otava

    (1950)

    Koniklec

    Položka č.: 238391

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:14

    lept, 10,5 x 8 cm, sign. PD Jan Otava, č. 29/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Na trh

    Položka č.: 238395

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:15

    tužka, papír, 1992, 28 x 20 cm, sign. LD O. Coufal 19.20.92, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Knížek

    Brouci

    Položka č.: 238398

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:16

    kombinovaná technika, 1993, 42 x 50 cm, sign. PD Knížek 93, vzadu aut. štítek s popisem

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jan Antonín Pacák

    Listopad

    Položka č.: 238420

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:17

    litografie, 1996, 24 x 17,5 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 96

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dýmky a paprika

    Položka č.: 238421

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:18

    litografie, 221,5 x 15 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, rám, č. 33/60, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Dovrtěl

    Národní divadlo

    Položka č.: 238438

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:19

    olej, sololit, 60 x 46 cm, sign. LD J. Dovrtěl, rám, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Katedrála

    Položka č.: 238457

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:20

    litografie, 1995, 18 x 13 cm, sign. PD Luňák 95, č. 16/80

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Hradčany

    Položka č.: 238458

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:21

    litografie, 1996, 12 x 8 cm, sign. PD Luňák 96, č. 11/90

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Karlův most

    Položka č.: 238459

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:22

    litografie, 1995, 12 x 8 cm, sign. PD Luňák 95, č. 13/80

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Keplerův dům

    Položka č.: 238460

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:23

    litografie, 1995, 14 x 11 cm, sign. PD Luňák 95, č. 45/80

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • L. Hladík

    (1986)

    Sutomore I.

    Položka č.: 238485

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:24

    sololit, plátno, 50 x 46 cm

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Petr Ptáček

    Řiditelný balon

    Položka č.: 238492

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:25

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Ptáček

    Dívka a vzducholoď

    Položka č.: 238504

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:26

  • Jan Otava

    (1950)

    Koniklec

    Položka č.: 238505

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:27

    lept, 10,5 x 8,4 cm, sign. PD Jan Otava, č. 25/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Dva s okny

    Položka č.: 238567

    Vyvolávací cena: 680 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:28

    suchá jehla, 2005, 18 x 13,5 cm, sign. PD Jan Otava 2005, č.4/10, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 680 CZK (28 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Noční okno

    Položka č.: 238568

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:29

    měkký kryt, 2000, 17 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2000, č.8/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Hudba I. - Kouzelný strom

    Položka č.: 238569

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 20:30

    kombinovaná technika, 2001, 24 x 14 cm, sign. PD Jan Otava 2001, č.1/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU