• Karel Demel

    Kontrabas

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:30

    lept, 2005, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD KarelDemel 05, č. 38/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • George Kunkel

    (1922-1984)

    Abstrakce v šedé a béžové

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:32

    litografie, 1978, 49,5 x 37,5 cm, sign. PD Kunkel 78, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloš Urbásek

    (1932-1988)

    Černá nula

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:34

    serigrafie, 37,5 x 28,5 cm, sign. PD Urbásek, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. P. Matejky a V. Hložníka na VŠVU v Bratislavě, člen Klubu grafiků a skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:36

    litografie, 61 x 47 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

  • Miloš Doubek

    Nahoře a dole

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:38

    monotp, kombinovaná technika, 1979, 28 x 39 cm, sign. PD , papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Aleš Lamr

    Postava

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:40

    tuš, papír, 1983, 24,5 x 18,3 cm, sign. vzadu Aleš Lamr, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Bioprostory - Rašení

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:42

    kombinovaná technika, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, monogr. DU IS, rám, vzadu ve výřezu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Šmída a L. Leitgeba na PedF UK v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců, UVU, skupiny Klacci ad.

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Vysušil

    Poezie pod střechou

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:44

    litografie, 1994, 65 x 48,5 cm, sign. PD K. Vysušil 94, č. 6/30

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Novák

    (1904)

    Abstrakce

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:46

    litografie, 1962, 20,6 x 29,1 cm, sign. PD Jar. Nov 62, č. 32/125, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Steininger

    Mřížková kompozice

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:48

    serigrafie, 1990, 30,5 x 27 cm, sign. PD Ladislav Steihinger 1990, č. 81/230, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Šafař

    Struktura

    Položka č.: 108

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:50

    lept, 16 x 18,3 cm, sign. PD K. Šafař, č. 69/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Hilmar

    (1937)

    Cyklaménová abstrakce

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:52

    serigrafie, 49 x 49 cm, sign. PD Jiří Hilmar, č. 6/50 , antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Pípala na SPŠ bytové tvorby, člen skupin Jiná geometrie, Klub konkretistů, Gerade a Künstler Siedlung Halfmannshof Gelsenkirchen

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Položka č.: 113

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:54

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stříbrná kompozice

    Položka č.: 114

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:56

    linoryt, 26,5 x 27,5 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Heinrich Bruppacher

    (1930-2010)

    Položka č.: 115

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 13:58

    lept, sign. PD H. Bruppacher, papír na horním okrajilehce ušpiněn a pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Zrno

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:00

    lept, mezzotinta, 1993, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Karol Felix

    (1961)

    Plamínek

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:02

    lept, mezzotinta, 1993, 29,5 x 20 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

  • František Gross

    (1909-1985)

    Kouzelník

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:04

    litografie, 1974, 53,7 x 38,7 cm, sign. PD F. Gross 74, rám, č. 35/39, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Josef Istler

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:06

    monotyp, 35,5 x 25 cm, sign. DU Istler, rám

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1977)

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:08

    serigrafie, 88 x 78,5 cm, sign. PD Vasarely, č. 207/250

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Zahrada

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:10

    suchá jehla, 1969, 30 x 34 cm, sign. PD Jiří John 1969, rám, č. 38/100, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:12

    lept, 1913, 16 x 24 cm, značeno razítkem PD Kupka, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

  • Otto Placht

    Položka č.: 131

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:14

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Otto Placht, č. 35/100, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

  • Svatopluk Klimeš

    Propalovánky

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:16

    tisk, propalovánka, 1996, 13 x 14,4 cm, sign. PD Klimeš, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:18

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    Položka č.: 134

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:20

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 135

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:22

  • Jenny Hladíková

    Ryba

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:24

    monotyp, 1963, 35 x 39,5 cm, sign. PD J. Hladíková 63, rám, na rámu oděrky,, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:26

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Serpan

    (1922-1976)

    Položka č.: 138

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:28

    litografie, 65 x 43 cm, sign. LD Serpan, e.a., antiqari.at Radhošťská