• Jiří Krištof

    Portrét ženy

    Položka č.: 237931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:38

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Steininger

    Mřížková kompozice

    Položka č.: 237932

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:40

    serigrafie, 1990, 30,5 x 27 cm, sign. PD Ladislav Steihinger 1990, č. 81/230, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Jarní housle

    Položka č.: 237933

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:42

    lept, 17,2 x 8,7 cm, sign. DU Rolčík, č. 0/5, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Letní housle

    Položka č.: 237934

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Zimní housle

    Položka č.: 237935

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Portrét muže

    Položka č.: 237936

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:48

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/15, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Skály

    Položka č.: 237938

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:52

    lept, 1971, 14 x 19 cm, monogr. PD J. S. 71, papírová pasparta, a.t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:54

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    Položka č.: 237940

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Zeman

    Muž a kočka

    Položka č.: 237941

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:58

    lept, 18,2 x 11,2 cm, sign. DU Karel Zeman, č. 32/200, PD slepotiskové razítko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák Z. Sklenáře

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milan Bauer

    Hudební skříňka

    Položka č.: 237942

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:00

    lept, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Bauer Milan , č. 12/60, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Růže

    Položka č.: 237944

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:04

    lept, akvarel, 1997, 32,5 x 28,5 cm, vzadu sign. , č 15/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Muž u plotny

    Položka č.: 237945

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:06

    tužka, papír, 23 x 17 cm, sign. LD B. Krs, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    Položka č.: 237946

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Herodes

    Položka č.: 237948

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:12

    lept, 1991, 21 x 16,7 cm, sign. PD A. Antonová 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Černý

    (1915-1996)

    Stroje

    Položka č.: 237949

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:14

    kolorovaná suchá jehla, 1982, 15 x 21,2 cm, sign. PD J. Černý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Černý

    (1915-1996)

    Výkřik

    Položka č.: 237950

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:16

    lept, 1987, 16,7 x 12,8 cm, sign. DU J. Černý 87, č. 34/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Stano Dusík

    Žena u klece

    Položka č.: 237951

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:18

    lept, 1980, 16 x 10,5 cm, sign. DU Stanislav Dusík 1980, antiqari.at Radhošťská, studium na Vysoké škole výtvarných umení v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Pálek

    Ženské postavy

    Položka č.: 237952

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:20

    lept, 1991, 21,5 x 15,2 cm, sign. Du J. Pálek 91, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Veselý

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    Položka č.: 237955

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:26

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Sůra

    Proti sobě

    Položka č.: 237956

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:28

    serigrafie, 1991, 20 x 14,7 cm, sign. Du Vladislav Sůra 91, č. 46/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asociace volné grafiky a mezinárodn…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Renata Šimlíková

    Sibylla Bohemia

    Položka č.: 237957

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:30

    lept, 1991, 15,2 x 9,6 cm, sign. PD R. Šimlíková 1991, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    Položka č.: 237958

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Zlatá loď; Marianská ul. 929 (domovní znamení)

    Položka č.: 237959

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:34

    lept, 13,2 x 13,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Medvěd

    Položka č.: 237960

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:36

    lept, 8,4 x 6,9 cm, značeno PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Voves

    Létající košile

    Položka č.: 237961

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:38

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Cubra na AVU v Praze, člen Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Kintera

    Hrnečku vař!

    Položka č.: 237962

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:40

    litografie, 21,5 x 15 cm, sign. Du Vladimír Kintera, č. 3/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)