• Michael Florian

    (1911-1984)

    Pohled na náměstí

    Položka č.: 234882

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:24

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí

    Položka č.: 234883

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:26

    kolorovaný dřevoryt, 14,2 x 23 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Vesnice

    Položka č.: 234884

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:28

    kolorovaný dřevoryt, 31,5 x 21 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Vesnice u lesů

    Položka č.: 234886

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:30

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1976, č. 43/120, a.t., papír na levém okraji jemně natržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Kostelní věž

    Položka č.: 234887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:32

    litografie, 1976, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1977, č. 61/120, a.t., papír na pravém okraji zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Mareš

    (1932-1984)

    Řeka mezi domy

    Položka č.: 234888

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:34

    litografie, 1976, 17 x 25,5 cm, sign. PD Jiří Mareš 1978, č. 41/120, a.t., papír u pravého horního rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adámek

    Růžové domy

    Položka č.: 234889

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:36

    linoryt, 1972, 13 x 28 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horním rohu proděraven, lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Adámek

    Domy v zelené

    Položka č.: 234890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:38

    linoryt, 1972, 13 x 27 cm, sign. PD Zd. Adámek 72, papír na pravém horném rohu lehce pokrčen, na dolním levém rohu je papír předěraven špendlíkem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kostel

    Položka č.: 234892

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:40

    kolorvaný dřevoryt, 9,5 x 18 cm, sign. PD MF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u lesa

    Položka č.: 234898

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:46

    dřevoryt, 24 x 24,5 cm, monogr. LD M.K., sklo, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:48

    výšivka, plátno, 34,5 x 13 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:50

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Klika

    (1929)

    Spěv organů

    Položka č.: 234906

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:52

    dřevoryt, 1971, 30 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 71, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Portrét dívky

    Položka č.: 234910

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:54

    tužka, papír, 1964, 44,5 x 70 cm, sign. LD, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Petrbauer

    Práznou ulicí

    Položka č.: 234912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:56

    lept, papír, 12,5 x 9,5 cm, sig, PD Petrbauer, na okrajích zažloutlý, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Bauer

    V zimě

    Položka č.: 234913

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 21:58

    lept, papír, 1917, 12 x 7 cm, sign. PD Bauer, papír zažloutlá, levý dolní roh papíru pokrčen, na prevém okraji je papír otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    Položka č.: 234925

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:00

    akvarel, papír, 49 x 51,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, zažloutlý papír a pasparta, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:02

    akvarel, papír, 29 x 43 cm, sign PD J. Matějka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:04

    akvarel, papír, 28 x 43 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vodička

    Postavy s býkem

    Položka č.: 234933

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:06

    pastel, papír, 1977, 28 x 18,3 cm, sign. PD Vodička 77, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Malý

    Břízky

    Položka č.: 235029

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:08

    tužka, papír, 8,1 x 12,8 cm, sign. PD VMalý, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Pitrík

    (1959)

    Květiny

    Položka č.: 235030

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:10

    kombinovaná technika, papír, 1995, 30,5 x 21,3 cm, sign. Vzadu Mgr. Přemysl pitrík, sklo, rám, vzadu popsáno, autorské razítko, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podle Veronese

    Položka č.: 235031

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:12

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 27 cm, monogr. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Lucy - nárh kostýmu

    Položka č.: 235032

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:14

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1981, 28,7 x 19 cm, sign. PD Schi, pasparta, jen nepatrně ušpiněná pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    Položka č.: 235033

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:16

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1989, 28 x 16 cm, sign. PD Schi, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    Položka č.: 235034

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:18

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1983, 32 x 22 cm, sign. PD Schi, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Cheben

    (1936)

    Ve víru oblohy (Ex Libris L¨Holmberg)

    Položka č.: 239017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:20

    lept, 1984, 9,6 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Holan

    Strom ve větru

    Položka č.: 235037

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:20

    uhel, akvarel, papír, 1954, 49,5 x 36 cm, sign. PD Holan 54, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Cheben

    (1936)

    Luční kvítí (Ex Libris ing. Hana Dostálová)

    Položka č.: 239019

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:22

    lept, 1984, 9,7 x 4,5 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Cheben

    (1936)

    Stromy pod hladinou (Ex Libris O. Skjefras)

    Položka č.: 239021

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 01. 2020 22:24

    lept, 1984, 9,6 x 4,7 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook