• Sedláček

    Vesnička v podhůří

    Položka č.: 177217

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:21

    olej, karton, 1946, 25 x 35 cm, sign. PD Sedláček 1946, rám, při okrajích malba mírně poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Sedláček

    Domek na Vysočině

    Položka č.: 177218

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:22

    olej, karton, 1946, 24,5 x 34 cm, sign. PD Sedláček 1946, rám, při okrajích malba mírně poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • monogramista VR

    Pod došky

    Položka č.: 177578

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:23

    olej, karton, 30 x 40 cm, monogr. PD VR, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • J. Šimůnek?

    U řeky

    Položka č.: 177579

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:24

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • František Volf

    (1897-1987)

    Krajina s Řípem

    Položka č.: 177593

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:25

    akvarel, papír, 1957, 27,5 x 46 cm, sign. PD F. Volf 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Stromy v květu

    Položka č.: 177663

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:26

    olej, karton, 1960, 97 x 68 cm, sign. LD Pecháček 60, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • L. Jelínek

    Západ slunce

    Položka č.: 177666

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:27

    akvarel, papír, 7x 12 cm, sign. PD L. Jelínek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Koubek

    Cesta k poli

    Položka č.: 177673

    Vyvolávací cena: 225 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:28

    olej, překližka, 34 x 29 cm, sign. LD Fr. Koubek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 225 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Muxlová

    Větvička třešně

    Položka č.: 177847

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:29

    olej, plátno, 48 x 38 cm, sign. PD Muxlová, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Průša

    Slepice a kohout

    Položka č.: 177848

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:30

    olej, karton, 28 x 42 cm, sign. PD Průša, rám, malba místy lehce poškozena, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Zdeněk Brož

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177863

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:31

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Brož

    Květiny ve váze

    Položka č.: 177864

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:32

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Monogramista JP

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 177876

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:33

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • T. Majdl

    Květinové zátiší

    Položka č.: 177919

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:34

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Dvě postavy pod zříceninou

    Položka č.: 178628

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:35

    lept, 1982, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD JSouček 82, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Školník

    Sluníčko

    Položka č.: 178718

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:36

    litografie, 1980, 21,2 x 16,2 cm, sign. PD Školník 80, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Krajina s balvany

    Položka č.: 178787

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:37

    mezzotinta, lept, 20,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Herčík, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:38

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Pert Herink

    Konvice na topení (kreslený vtip)

    Položka č.: 178789

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:39

    fix, papír, 13,2 x 12,7 cm, sign. PD V. a P. Herinkovi, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Michal Lauda

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:40

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Jiří Mika

    Panenka - loutka

    Položka č.: 178797

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:41

    suchá jehla, 1981, 14,2 x 12,7 cm, sign. PD Mika Jiří 81, rám, č. 58/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Hnízda, člen Nové skupiny Praha

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:42

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Chaloupek

    Položka č.: 178976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:43

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Chaloupek

    Položka č.: 178977

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:44

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Chaloupek

    Položka č.: 178978

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:45

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    Položka č.: 178990

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Portrét Dr. Z. Lodina

    Položka č.: 179058

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:47

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Projekce

    Položka č.: 179059

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:48

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Žena v brýlích

    Položka č.: 179093

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:49

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Děvčátko

    Položka č.: 179207

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 14:50

    pastel, papír, 1953, 42,5 x 28,5 cm, sign. LD O. Smutný 1953, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)