K. Lang
Stará radnice po náletu
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:56
olej, lepenka, 1945, 38 x 48 cm, sign. LD K. Lang 45, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
F. Pešl
Žně
Položka č.: 286Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:45
olej, lepenka, 23,5 x 33 cm, sign. PD F. Pešl, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Z lesa
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jana Vacková
Štestí s otazníkem
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:46
grafický list, 48 x 32 cm, sign. PD, rám, č. 31/50
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vávra
Poslanecký dům v Poděbradech
Položka č.: 213Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:32
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Holeček
Potok v zimě
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:25
akvarel, papír, 49 x 65 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dlouhý
Položka č.: 185Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:04
olej, plátno, 37 x 47 cm, sign. PD Dlouhý, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Most
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:18
pastel, tempera, papír, 29,5 x 38 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Motiv z Podbrdska
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:56
akvarel, papír, 31 x 39 cm, sign. LD , rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
T. G. Masaryk
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:53
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Krkonoše
Položka č.: 96Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:35
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Háj
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:18
pastel, papír, 38 x 50 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Velbloud na poušti
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:01
akvarel, papír, 26,5 x 18,5 cm, LD monogr., rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Pavel Čampulka
Plot
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:40
lept, 1990, 23 x 15 cm, sign. PD P. Čampulka 1990, rám, e/a
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček
Chalupa
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:10
akvarel, papír, 49 x 64 cm, sign. PD Holeček, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček
Cesta
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:09
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jaroslav Holeček
Dvě chalupy
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:08
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Karel Koubek
(1896-1940)
Pohled na věž
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:58
akvarel, papír, 43 x 29 cm, sign. PD K. Koubek, rám, malířství se učil u Fr. Soukupa ve Dvoře Králové nad Labem a u prof. K. Keményiho v Plzni
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Stroj II
Položka č.: 280Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:39
lept, 33,5 x 19 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 29/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Položka č.: 279Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:38
4 x lept, 4 x 9,5 x 11 cm, vše sign., rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Most
Položka č.: 277Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:36
lept, 1994, 28 x 36 cm, sign. PD P. Čampulka 1994, rám, č. 7/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Položka č.: 276Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:35
lept, 1993, 23,5 x 25 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 13/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Položka č.: 275Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:34
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Položka č.: 274Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:33
lept, 39,5 x 29 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 11/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Cesta
Položka č.: 272Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:31
lept, 1993, 27 x 18,8 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám, č. 23/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Krystal
Položka č.: 270Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:29
lept, 1993, 28 x 36 cm, rám, č. 17/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Voda
Položka č.: 269Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:28
lept, 30 x 39 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Stavidla
Položka č.: 268Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:27
lept, 29 x 39 cm, sign. DU P. Čampulka 89, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Položka č.: 267Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:26
lept, 29 x 33,5 cm, sign. PD P. Čampulka 93, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Pavel Čampulka
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:25
lept, 1993, 39,5 x 29,5 cm, sign. PD P. Čampulka 1993, rám, č. 3/100
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)