W. Holl
Lord Mansfield
Položka č.: 242412Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:06
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Strom
Položka č.: 213149Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:12
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Josef Ryant
Položka č.: 280695Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:10
litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
W. Holl
Sir Thomas Munro
Položka č.: 268091Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:54
mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)