• Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt

    Položka č.: 280713

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:16

    linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Smrtka

    Položka č.: 280712

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:14

    dřevoryt, 14,8 x 6,1 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Exlibris Chrumid 1977

    Položka č.: 280696

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:12

    dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Janků

    (1916-1994)

    Letní den

    Položka č.: 280686

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:06

    suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sáně

    Položka č.: 280683

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:04

    dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Selka

    Položka č.: 280668

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:50

    litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Pradlena

    Položka č.: 280667

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:48

    litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Maska

    Položka č.: 281198

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:10

    litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Masky

    Položka č.: 281197

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:08

    litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Hlava ryba

    Položka č.: 281195

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:04

    litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Natalia

    Položka č.: 257083

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:29

    litografie, 21,3 x 16 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 5/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 281917

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:31

    olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Holárek?

    Modlitba

    Položka č.: 281905

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:34

    tuš, papír, 25,7 x 19 cm, oboustranná kresba, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Královská kachna

    Položka č.: 281922

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:04

    litografie, 1977, 20 x 7 cm, sign. UD Dagmar Berková 77, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Zamilovaní

    Položka č.: 281921

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:05

    litografie, 1977, 17 x 5,5 cm, sign. UD Dagmar Berková 77, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Zemina

    (1899-1990)

    Krajina

    Položka č.: 281920

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:55

    akvarel, papír, 1916, 22,8 x 15,7 cm, sign. LD Zemina 1916, rám, ošoupaný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    (1947)

    Hlava

    Položka č.: 279008

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:26

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil

    Položka č.: 279007

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:24

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Maska

    Položka č.: 279006

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:22

    litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    PF 1989

    Položka č.: 281052

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:58

    tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Vlk

    Kameny

    Položka č.: 260224

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:51

    litografie, 35,5 x 27,2 cm, sign. PD F. Vlk, 21/49, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Postavy

    Položka č.: 281196

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:06

    litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 254557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:16

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Chalupa se zvonicí

    Položka č.: 278868

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:04

    dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Korunovaná husa

    Položka č.: 278829

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:24

    litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 253982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:04

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253979

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:02

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253978

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:00

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 253966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:42

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Valenta

    (1951)

    Pruhy

    Položka č.: 253898

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:47

    litografie, 1980, 15 x 14,2 cm, sign. PD Valenta 80, 62/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook