-
Vojtěch Volavka
(1899-1985)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 844Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1963, 30 x 21 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 8.1.1963, v původní obálce. Historik umění, zaměřený na české a francouzské umění 19. a 20. stol., technické a technologické předpoklady vzniku uměleckého díla., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Grund
(1844-1918)
Dopis Prokopu Tomanovi st.
Položka č.: 845Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1898, 46 x 29 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 24.3.1898, v původní obálce. Arnošt Grund (vlastním jménem Arnošt Hauschild, 8. března 1844 Praha – 20. prosince 1918 Praha) byl český koncertní a operní pěvec.Působil v pražském Prozatimním divadle do r. 1868, následně přijal krátké angažmá ve V…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Zítek
(1890-1956)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
Položka č.: 846Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1946, 17 x 22,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z roku 1946, v původní obálce, psáno na zadní straně fotografické podobizny operního pěvce (basista, člen Národního divadla, v r. 1946 jmenován národním umělcem), Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Benito Mussolini
(1883-1945)
Mluvím s Brunem
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, Orbis, Praha 1943, Ex. 1076/1500, 131 s., plpl. vazba s obálkou, dobrý stav knihy, obálka zašpiněná, při okrajích poškozená, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
více autorů
Der Schulungsbrief
Položka č.: 848Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 28 x 20,5 cm, propagandistický měsíčník vydávaný stranickým orgánem (NSDAP), r. 1942, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
více autorů
Der Ostmarkbrief
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 29,5 x 21 cm, propagandistický měsíčník, Gauleiter und Reichskommissar Joseph Bürckel in Gemeinschaft mit der Reichsorganisationsleitung, srpen, září, říjen 1939, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
více autorů
Die SA.
Položka č.: 850Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 30 x 22 cm, propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
více autorů
Böhmen und Mähren, ročník 1942
Položka č.: 851Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
9x časopis, 35 x 27,5 cm, kompletní ročník protektorátního propagandistického časopisu, velké množstí fotografií a ilustrací, č. 6 pojednává o smrti a pohřbu Reinharda Heydricha, vyd. Volk und Reich, Prag, 1942, zašpiněno při okrajích, místy zvlněný papír, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Znak Protektorátu Čechy a Morava
Položka č.: 852Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
reliéfní tisk, 31 x 26 cm, 1x reliéfní tisk a 1x tisk protektorátního znaku, nejspíše se jedná o součást dekretu udělující Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava, v horní části přichyceno papírovou páskou k podkladu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
více autorů
Sur Le Vif 1914-1916
Položka č.: 853Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
100x sešit, 31 x 24 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z první poloviny 1. světové války, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
více autorů
Le Miroir
Položka č.: 854Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
58x sešit, 33 x 23 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z let 1914 - 1918, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Hanns Kerrl
(1887-1941)
Reichstagung in Nürnberg 1938 (Der Parteitag Grossdeutschland)
Položka č.: 855Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
kniha, obs. značné množství čb. fotografií nacistického Německa, vyd. Baterlandischer Verlag, Berlin, 1939, pův. clpl. vazba s pův. ob., 406s., desky při okrajích mírně odřené, růžky lehce naražené, na ořízkách flíčky, jinak velmi dobrý a pěkný stav knihy, ob. při okrajích otřepená a s flíčkama, na …
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Váňa
(1911-1997)
Na vesnici
Položka č.: 124236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:50
litografie, 1989, 44 x 33 cm, sign. PD Váňa 89, autorský tisk, v levém dolním rohu mírně pokrčený papír
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice IV.
Položka č.: 124951Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:13
kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice V.
Položka č.: 124952Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:12
kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
Položka č.: 135707Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:14
akvarel, tuš, papír, 26,7 x 35,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Karel Krejcar
Krajina s řekou
Položka č.: 136578Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:57
dřevoryt, 1962, 13 x 19,2 cm, sign PD Karel Krejcar, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Muž
Položka č.: 139648Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:32
tužka, papír, 1940, 32 x 25,2 cm, sign. PD Bělocvětov 40, při okrajích natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Branč
(1927)
Zlatá rybka
Položka č.: 174116Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:07
litografie, 1953, 18,5 x 28 cm, sign. PD Lad. Branč, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
Položka č.: 177863Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:00
pastel, papír, 51,5 x 39,5 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Brož
(1932)
Květiny ve váze
Položka č.: 177864Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:02
pastel, papír, 59 x 44 cm, sign. PD Z. Brož, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
T. Majdl
Květinové zátiší
Položka č.: 177919Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:04
olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karla Hejnová - Talabardon
(1922)
Krávy na pastvě
Položka č.: 178485Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:10
akvarel, tuš, papír, 22,2 x 32,5 cm, sign. PD Ch. Talabardon, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Kadlec
Chrám sv. Víta
Položka č.: 178757Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:00
voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Peca
(1923-1982)
Portrét Dr. Z. Lodina
Položka č.: 179058Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:06
uhel, papír, 1962, 92 x 64 cm, sign. LD J. Peca, rám, dole věnování, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jihočeská vesnice
Položka č.: 186102Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:08
olej, plátno, 60 x 89 cm, rám, zvlněné plátno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948)
Pohled z okna v noci
Položka č.: 186696Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:15
litografie, 23,5 x 20,6 cm, sign. PD Milan Entler, 61/100, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice I.
Položka č.: 188711Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:11
kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice II.
Položka č.: 188712Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:10
kombinovaná technika, papír, 1975, 33 x 44,8 cm, sign. LD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Doubek
(1944)
Kompozice III.
Položka č.: 188713Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:09
kombinovaná technika, papír, 1975, 32,4 x 45 cm, sign. PD Miloš Doubek
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO