• František Hřivna

    (1905)

    Pohled na město

    Položka č.: 189238

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:25

    litografie, 22,8 x 31,3 cm, sign. PD Fr. Hřivna, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaromír Jindra

    (1895-1984)

    Astry / Mák

    Položka č.: 181137

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:26

    2x pastel, papír, 22,5 x 15,5 / 15,5 x 11 cm, oba signovány PD Jindra, 1x příloha dopisu příteli, 1x PF 1982, žák prof. F. Engelmüllera na AVU v Praze, zakladatel Sdružení výtvarníků českovídeňských

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Jiroš

    (1913-1978)

    Přehrada na Labi

    Položka č.: 208411

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:27

    olej, karton, 1968, 40 x 50 cm, sign. PD J. Jiroš 68, rám, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Jiroš

    (1913-1978)

    Chalupy v horské krajině

    Položka č.: 208410

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:28

    olej, karton, 1977, 35 x 50 cm, sign. PD J. Jiroš 77, rám, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Jiroš

    (1913-1978)

    Stupy u Pezinoku

    Položka č.: 206664

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:29

    olej, karton, 1963, 34 x 49 cm, sign. PD J. Jiroš 27/7-63, rám, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Jiroš

    (1913-1978)

    Horské pleso

    Položka č.: 206663

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:30

    olej, karton, 1977, 33,5 x 45 cm, sign. PD J. Jiroš 77, rám, z autorovy pozůstalosti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • M. Kahn

    Dívka se srdci

    Položka č.: 185708

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:31

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Květiny

    Položka č.: 161956

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:32

    litografie, 12,5 x 12,4 cm, sign. DU V. Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Kavan

    Ex libris Zdeněk Šíma

    Položka č.: 238060

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:33

    litografie, 2005, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU Jan Kavan MMV, 65/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Kohout

    Hollar

    Položka č.: 136133

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:34

    litografie, 1991, 8,3 x 13,5 cm, sign. PD Milan Kohout 1991, 17/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha a O. Oplta na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zdeněk Krch

    Ptáče

    Položka č.: 183693

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:35

    dřevoryt, 1962, 46,2 x 27,1 cm, sign. PD Zdeněk Krch 1962, 5/2, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jiří Kubíček

    Vláček

    Položka č.: 122027

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:36

    litografie, 37 x 37 cm, v dolní části mimo tisk oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Les

    Položka č.: 136122

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:37

    akvarel, papír, 15,4x21,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze a O. Španiela na AVU tamtéž, člen JUV a Skupiny Život

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Pavel Lisý

    Slunečnice

    Položka č.: 238061

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:38

    litografie, 1965, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD P. Lisý 65, rám, 175/190, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rudi Lorenz

    Cirkus 82

    Položka č.: 185466

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:39

    litografie, 1982, 25,5 x 18 cm, sign. PD Rudi Lorenz, 55/110

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Karlovy vary - tržiště

    Položka č.: 208084

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:40

    litografie, 22 x 35 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Pohled na chrám sv. Víta

    Položka č.: 99460

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:41

    litografie, 33,7 x 25 cm, sign. PD J. B. Melichar, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Jan Mikulka

    Víno hadrářů

    Položka č.: 208089

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:42

    tuš, papír, 28,5 x 20,9 cm, sign. Pd Mikulka, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Mikulka

    Opilci

    Položka č.: 208088

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:43

    tužka, papír, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD Mikulka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Mikulka

    Bujaří opilci

    Položka č.: 208085

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:44

    litografie, 1967, 25,6 x 17,6 cm, sign. PD Jan Mikulka 67, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Alois Moravec

    U sv. Jana ve Veliši

    Položka č.: 231446

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:45

    suchá jehla, 1948, 11 x 15,5 cm, sign. PD AMoravec 48, pasparta, 6/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři II.

    Položka č.: 231438

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:46

    litografie, akvarel, 1972, 16 x 23 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1973, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Rybáři

    Položka č.: 231437

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:47

    litografie, akvarel, 1971, 14 x 22 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, pf 1972, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti II.

    Položka č.: 231433

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:48

    litografie, akvarel, 16 x 23 cm, sign. PD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    S basou

    Položka č.: 231432

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:49

    litografie, akvarel, 16,5 x 23 cm, sign. LD A. Moravec, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Na saních

    Položka č.: 231431

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Muzikanti

    Položka č.: 231430

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:51

    litografie, akvarel, 1984, 16 x 22 cm, sign. DU A. Moravec, pasparta, pf 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Dívka sedící pod stromem

    Položka č.: 137772

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:52

    litografie, akvarel, papír, 1970, 13 x 18 cm, sign. PD A. Moravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 238062

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:53

    dřevoryt, 33 x 24,5 cm, monogr. LD JK, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 137644

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2019 18:54

    suchá jehla, 20,4 x 13,8 cm, sign. PD nečitelně, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)