• André Chabot

    (1941)

    Bez názvu

    Položka č.: 234315

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:22

    fotografie, 1999, 59,5 x 50 cm, sign. PD A. Chabot, vzadu popsáno: Photo André Chabot 1999, sign. André Chabot, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:24

    litografie, 17 x 20 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Pohořelec

    Položka č.: 234420

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:26

    litografie, 18,4 X 27 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 46/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Noční motýl

    Položka č.: 234474

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:28

    reliéfní grafika, 13 x 20,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Vičar

    (1967)

    Hlava dvakrát ukradená

    Položka č.: 234481

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:30

    lept, 2001, 29,3 x 25,3 cm, sign. PD Jan Vičar, levý horní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, absolvent ateliéru Františka Hodonského na pražské AVU a ateliéru grafiky Jiřího Lindovského, zabývá se zejména kombinováním klasických postupů grafických technik s experimentálními

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 234606

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:32

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 56/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 234608

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:34

    litografie, 2001, 35,5 x 28 cm, sign. PD Matoušek 2001, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 234609

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:36

    serigrafie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek 04, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Faun

    Položka č.: 234804

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:38

    dřevoryt, 1966, 11,5 x 7,8 cm, sign. PD JosefHodek , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hodek

    (1944-2003)

    Poutník

    Položka č.: 234805

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:40

    dřevoryt, 1961, 19,3 x 28,5 cm, sign. PD JosefHodek, č. 5 /200, na listu s básní L. Stehlíka "Kolikrát ještě", pod básní podepsán L. Stehlík, J. Hodek použil list jako PF 1962 , uprostřed přeloženo, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    Položka č.: 234806

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:42

    dřevoryt, 1976, 15 x 10,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Čarodějka

    Položka č.: 234848

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:44

    dřevoryt, 7,2 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Pohled na Říp

    Položka č.: 234856

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:46

    dřevoryt, 9,8 x 13,7 cm, sign. PD Jaroslav Šváb , pozvánka 65 let ART 24, Tábor, 1989, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234874

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:48

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, u pravého okraje papíru nažloutlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    Položka č.: 234876

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:50

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, značeno PD V. Florian, na levém okraji papíru drobná nahnědlá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý František

    Položka č.: 234877

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:52

    kolorovaný dřevoryt, 26 x 17 cm, sign. PD Florian, papír má na levém dolním okraji flek od bílo.modré barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Jan Sarkandr

    Položka č.: 234878

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:54

    kolorovaný dřevoryt, 23 x 15,8 cm, značeno PD V. Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    Položka č.: 234879

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:56

    kolorovaný dřevoryt, 5 x 5,5 cm, papír na pravém horním rohu nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 234880

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:58

    dřevoryt, 25 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lípa u stavení

    Položka č.: 235023

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:00

    akvarel, papír, 33 x 33,3 cm, PD monogr. ŠA MA, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Jesenní stromy

    Položka č.: 235038

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:02

    akvarel, papír, 1934, 32 x 45,5 cm, Sign PD J. Matějka, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Klečící

    Položka č.: 235039

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:04

    tuš, papír, 39 x 25,5 cm, sign PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    Položka č.: 235040

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:06

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Před setměním

    Položka č.: 235041

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:08

    akvarel, papír, 41 x 56,5 cm, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V zákrytu stromů

    Položka č.: 235042

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:10

    akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Ukousnout hlavu

    Položka č.: 235046

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:12

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, na papíře skvrna cca 5 x 5 mm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Koule na noze

    Položka č.: 235047

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:14

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Dvě rakety a důstojník

    Položka č.: 235048

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:16

    tuš, běloba na papíře, 15 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Před publikem

    Položka č.: 235049

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:18

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, vpravo dole nalepeno Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    V hospodě

    Položka č.: 235076

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 22:20

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, sign. DU JP Jiří Pařík, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook