Dražené položky
SEZNAM AUTORŮ-
Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
Des Königsreichs Böheim (Kreise Chrudim Tchaslau und Kurzim Nro. 99.
Položka č.: 1051Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:15
kolorovaná mědirytina, 23,5 x 33,5 cm, zašlý papír, u levého okraje papír lehce ušpiněn a perforován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
Des Königsreichs Böheim (Kreise Saatz, Rakonitz und Ellen Bogen mit dem Distrikte Egger und der Hauptstadt Prag Nro. 96.)
Položka č.: 1052Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:16
kolorovaná mědirytina, 21 x 34,5 cm, zašlý papír, u horního a spodního okraje několik tmavších obtisků od prstů, na levém okraji papíru perforace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
Die Markschaft Maehren Nro. 114.
Položka č.: 1053Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:17
kolorovaná mědirytina, 20,5 x 31 cm, zašlý papír s obtisky prstů na okrajích, dvě šmouhy od barvy v přímo v tisku, u levého dolního rohu papír perforován, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
Avstria / Archidv Catvs Auctore / Wolfgango Lazio
Položka č.: 1054Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:18
kolorovaná mědirytina, 37 x 53,5 cm, zažloutlý a ušpiněný papír, uprostřed přeloženo, pravý dolní a horní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johannes Janssonius (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1588-1664)
Albis (Fluvius Germaniae celebris) A Fontibus ad Ostia
Položka č.: 1055Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:19
kolorovaná mědirytina, 40,5 x 49,7 cm, uprostřed přeloženo, zažloutlý papír, na dvou místech u okraje natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
Die Statt Eger am Wasser Eger
Položka č.: 1056Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:20
dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Johann Michael Probst (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1757-1809)
Angliae Scotiae et Hiberniae
Položka č.: 1057Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:21
kolorovaná mědirytina, 47,5 x 55,5 cm, uprostřed přeloženo, zejména v horní části poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sebastian Münster (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1488-1552)
Praga 1574
Položka č.: 1058Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:22
kolorovaný dřevoryt, 1574, 25,7 x 16,5 cm, rám, Sebastian Munster (1489 - 1552) patřil mezi nejuznávanější kartografy šestnáctého století. Jeho hlavním dílem byla Kosmografie, která byla publikována v šesti jazycích v období mezi lety 1544 a 1578. Později byla revidována a znovu vydána Sebastianem…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pálka (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1942-2011)
Inzerát
Položka č.: 1059Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:23
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Vážený pane Hromádko, děkuji za Vaši odpověď na můj inzerát v rubrice Seznámení. Vaše foto mi posílat nemusíte, protože o mužskejch jsem ztratila iluze už dávno..., podél pravého horního rohu ohnutý papír, při krajích ohmataný papír, na papíře pár drobnýc…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pálka (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1942-2011)
Mikuláš s čertem a andělem
Položka č.: 1060Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:24
tuš, tužka, papír, 24,3 x 33 cm, dole text: Jakýpak děkuju! To bylo na dobírku!, od pravého dolního rohu k levému hornímu rohu politý papír, na pravé straně mimo kresbu ušpiněno, ohmataný papír, levý dolní růžek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Pálka (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1942-2011)
Ve službě nepiju
Položka č.: 1061Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:25
tuš, tužka, papír, 21 x 29,7 cm, dole text: Děkuju, ve službě nepiju., podél pravého dolního okraje lehounce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, fotograf, kreslíř, karikaturista
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kalousek (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1925-1986)
Tábor
Položka č.: 1062Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:26
tuš, papír, 24 x 15,9 cm, papír na několika místech ušpiněný a odřený, levý horní roh ohnutý, na papíře tiskařské značky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kalousek (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
Položka č.: 1063Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:27
lavírovaná tuš, uhel, papír, 24,1 x 32,7 cm, mírně zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Muziky a A. Pelce
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1938-2012)
Zázrak
Položka č.: 1064Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:28
fix, papír, 21 x 28,8 cm, monogr. PD J., rám, dole napsáno: Je opravdu zázrak, Marie, že jsme zůstali normální., papír mírně ušpiněn, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1938-2012 )
Nový začátek
Položka č.: 1065Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:29
fix, papír, 20, 9 x 30 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1938-2012 )
Intelektuální život
Položka č.: 1066Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:30
fix, papír, 16,6 x 23 cm, sign. PD Ji, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Blahoslav Novotný (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1917-1983)
Vladimír Slavínský
Položka č.: 1067Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:31
tuš, papír, 1940, 31,2 x 20,8 cm, sign. PD Honza, dole text: Kam se hrabe Astaire na Slavínského!, na zadní straně autorovy technické poznámky, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně a ČVUT v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1941)
Skica pro kreslený vtip
Položka č.: 1068Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:32
tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1941)
Skica pro kreslený vtip II.
Položka č.: 1069Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:33
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Renčín (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1941)
Skica pro kreslený vtip III.
Položka č.: 1070Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:34
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1923-1997)
Maličkosti
Položka č.: 1071Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:35
tuš, papír, 21 x 29,6 cm, monogramováno LD AB, dole text: Furt jsem mu říkal, že maličkosti nestojí za to. Dlouho to trvá a pak se to najednou s ostudou vysype!, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1923-1997)
Usměrněná atraktivnost
Položka č.: 1072Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:36
tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kantorek (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1942)
Mlsný pavouk
Položka č.: 1073Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:37
tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Dostálová (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1932-2011)
Prodavač
Položka č.: 1074Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:38
fix, akvarel, papír, 1969, 33 x 23,7 cm, dole text: „… a prodavače rozděloval každému podle jeho potřeb až do chvíle, kdy ho odvezli ve svěrací kazajce… (Mladý svět č. 23-69), oboustranná kresba, pokrčený a znečištěný papír v rozích, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Řehák (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
V bytovém družstvu
Položka č.: 1075Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:39
tuš, papír, 21 x 31,5 cm, dole text: Přicházím synka zapsat do bytového družstva - za 18 let bude potřebovat byt!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Řehák (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
Demonstrujeme vsedě
Položka č.: 1076Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:40
tuš, papír, 21,3 x 31,6 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Bělocvětov (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1923-1997)
Nuda pláž
Položka č.: 1077Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:41
tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Jiránek (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1938-2012)
Zmizíme
Položka č.: 1078Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:42
tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Antikvariát Dlážděná, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Walter Mende (Smolmen) (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1924-2015)
Pražské Jaro
Položka č.: 1079Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:43
tuš, papír, 19,3 x 25,5 cm, sign. PD Smolmen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Walter Mende (Smolmen) (Bibliofilsku aukce (211. Aukce) - online část)
(1924-2015)
V kleci
Položka č.: 1080Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 05. 2024 11:44
tuš, běloba, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Smolmen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO