Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Procházka

    Položka č.: 242586

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:03

    litografie, 12,2 x 8,7 cm, sign. PD V. Hejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)