Václav Hejna

(1914-1985)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Bramboříky

    Položka č.: 233807

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 18:07

    olej, plátno, 49 x 39,5 cm, sign. LD VHejna, rám, malba poškozena, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)