Stanislav Hlinovský

(1924-1994)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zatčení

    Položka č.: 228505

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 20:36

    litografie, 1970, 10,3 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Radnice

    Položka č.: 232777

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 22:00

    litografie, 1965, 11,3 x 8,2 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    Položka č.: 242444

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:20

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Rytíř

    Položka č.: 242455

    Plánované ukončení: 06. 02. 2020 19:42

    dřevoryt, 1962, 12 x 9,5 cm, sign. PD Hlinovský 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)