Jiří Bouda

(1934-2015)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 241710

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:00

    litografie, 2002, 35,3 x 30,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železnice v zimě

    Položka č.: 241711

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:01

    litografie, 2002, 37,8 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, autroský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železniční most

    Položka č.: 241712

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 15:02

    litografie, 1982, 9,5 x 45,8 cm, sign. PD Jiří Bouda, č. 84/150, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)