Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 234699

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2019 18:12

    olej, sololit, 1986, 71 x 104,5 cm, sign. DU Načeradský 86, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 234508

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:05

    akvarel, papír, 2004, 21 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský, sign. vzadu Načeradský 2004; Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a české grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vž…

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Těla

    Položka č.: 234509

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:06

    akvarel, tuš, papír, 2004, 21,5 x 29 cm, sign. LD Načeradský 2004, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muži

    Položka č.: 234510

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:07

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři ženy

    Položka č.: 234511

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:08

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 234512

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:09

    pastel, papír, 2004, 41 x 58,5 cm, sign. DU Načeradský 2004, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 234513

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:10

    akvarel, papír, 1992, 61 x 43 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Rozcvička

    Položka č.: 234514

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:11

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Ležící

    Položka č.: 234515

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:12

    akvarel, pastel, papír, 1994, 43 x 62 cm, sign. DU Načeradský 94, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 234516

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:13

    akvarel, tempera, tuš, papír, 1992, 60 x 41,5 cm, sign. PD Načeradský 92, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Hádka

    Položka č.: 234531

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:28

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    Položka č.: 234532

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:29

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    Položka č.: 234533

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 19:30

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)