Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Rozmluva

    Položka č.: 224348

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:08

    litografie, 2010, 38 x 32 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    Položka č.: 224349

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 20:09

    litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Načeradský

    Kletba

    Položka č.: 247510

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 21:06

    litografie, 2010, 32,5 x 49,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Příprava

    Položka č.: 247511

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 21:07

    litografie, 2009, 37 x 53,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jiří Načeradský

    Na lůžku

    Položka č.: 247512

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 21:08

    litografie, 2009, 38 x 54 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15