Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 244898

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:26

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    Položka č.: 244899

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 12:27

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)