Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    No.: 244898

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 12:26

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka I.

    No.: 244899

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 12:27

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 900 CZK (34 €)