Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    Položka č.: 226661

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:26

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    Položka č.: 238784

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:38

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250753

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:12

    lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z Máchova kraje

    Položka č.: 250761

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:14

    lept, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250762

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:16

    tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Písmák

    Položka č.: 250765

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:18

    dřevoryt, 13,7 x 9 cm, sign. DU Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)