Jaroslav Vodrážka

(1894-1984)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Pták voják

    Položka č.: 242607

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:31

    litografie, 12,2 x 8,7 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Hrad na hoře

    Položka č.: 242606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 18:32

    litografie, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD J. Vodrážka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice (Ex Libris)

    Položka č.: 242966

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:52

    dřevoryt, 1969, 8,5 x 5,5 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    S květy ve vlasech (Ex Libris)

    Položka č.: 242967

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2020 23:54

    dřevoryt, 1969, 7 x 4,1 cm, značeno DU Jaroslav Vodrážka, dřevoryt, 1969, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Procházka v horách

    Položka č.: 215531

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:32

    lept, 1920, 25 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, při okrajích zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)