Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Továrna

    Položka č.: 200762

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:05

    tuš, papír, 1946, 27 x 44 cm, sign. PD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200763

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:06

    tuš, papír, 1946, 21,5 x 44,5 cm, sign. LD nečitelně, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    Položka č.: 214661

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 14:49

    olej, plátno, 65 x 80 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Úplněk nad Nerudovkou

    Položka č.: 217497

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:03

    lept, 16 x 13 cm, sign. PD nečitelně, č. 34/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Statek

    Položka č.: 222013

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:50

    akvarel, papír, 1952, 32 x 50 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    Položka č.: 222016

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 14:52

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:03

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 224017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:07

    litografie, 18,2 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét muže

    Položka č.: 230622

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:57

    olej, plátno, 195 x 82 cm, uříznuté, zašpiněné, místy poškozené plátno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rybník

    Položka č.: 231308

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 15:59

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Smrtka

    Položka č.: 233501

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:19

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pár

    Položka č.: 233502

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:20

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kázání

    Položka č.: 233503

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:21

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Postava

    Položka č.: 233504

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:22

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kostky vrženy

    Položka č.: 233505

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:23

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Básník

    Položka č.: 238759

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 17:10

    tuš, papír, 29 x 20 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:32

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dívčí akt

    Položka č.: 226460

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:33

    suchá jehla, 23 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét stařenky

    Položka č.: 226716

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:05

    olej, plátno, 51 x 40 cm, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní nálada

    Položka č.: 226971

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:09

    olej, překlika, 36 x 47 cm, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Expedice

    Položka č.: 243806

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 15:42

    akvarel, papír, kolem r. 1900, 19,6 x 14,8 cm, rám, pravděpodobně se jedná o německého nebo rakouského autora, jako např. Anton Goering (1836-1905), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Busta mladé ženy

    Položka č.: 243975

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:11

    starožitná terakota s polychromií, v. 32 cm, značeno na boku, starožitná terakota s polychromií, Vídeň 19. století, plastika v za­chovalém stavu. značeno na boku., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 243992

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:28

    olej, kombinovaná technika, sololit, 62,5 x 45 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Apoštolové

    Položka č.: 244075

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:51

    malba na plechu, 24 x 33,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí Sv. Marka v Benátkách

    Položka č.: 244077

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:53

    olej, plátno, dřevo, 24 x 28,5 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 244078

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:54

    olej, dřevěná deska, 13 x 22,4 cm

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s potokem

    Položka č.: 244079

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:55

    olej, dřevěná deska, 11,3 x 16 cm

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podkrkonoší

    Položka č.: 244080

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:56

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Architektonický motiv

    Položka č.: 244105

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:21

    tuš, papír, 19. století, 38,5 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s hradem

    Položka č.: 244106

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:22

    tuš, tužka, papír, 18. století, 15.5 x 20,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook