František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 227942

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:19

    dřevoryt, 29,8 x 23,8 cm, sign. PD FKobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Palmy

    Položka č.: 241346

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 15:36

    tempera, papír, 36,5 x 44,5 cm, PD monogr. F. K, při okrajích lehce poškozený papír, v rozích malé dírky, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)