František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny

    Položka č.: 244219

    Vyvolávací cena: 690 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:15

    suchá jehla, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD FKobliha, rám, na rámu drobné oděrky, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Letohrádek

    Položka č.: 244220

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:16

    měkký kryt, 1946, 15,2 x 20,4 cm, sign. PD F.Kobliha, z cyklu Královská zahrada na hradě Pražském, vydal Josef Engst v Praze 1946, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kaple sv. Václava

    Položka č.: 217524

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 05. 2020 14:29

    lept, 1937, 32,6 x 25 cm, LD značeno v desce F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)