František Kobliha

(1877-1962)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Belveder

    Položka č.: 217507

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:18

    měkký kryt, 15,6 x 20,7 cm, sign. PD F. Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Kaple sv. Václava

    Položka č.: 217524

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 08. 2020 14:27

    lept, 1937, 32,6 x 25 cm, LD značeno v desce F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris F. Kozák

    Položka č.: 245496

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:02

    dřevoryt, 1925, 4,3 x 4,3 cm, PD značeno v desce K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris M. Klicman

    Položka č.: 245497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:03

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jarmila Lukášová

    Položka č.: 245498

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:04

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:05

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245500

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:06

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)