Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Tunisko

    Položka č.: 244263

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:59

    litografie, 27,8 x 35,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 39/60, pasparta zašpiněná a otřepená, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Playa de los cocos - Kuba

    Položka č.: 244264

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:00

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jana Reinerová

    Podmořská krajina - Izrael

    Položka č.: 244265

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:01

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Růžový dům na Jánském vršku (Adéla ještě…)

    Položka č.: 244323

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:01

    litografie, 34,5 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Olomouc

    Položka č.: 244469

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:44

    litografie, 11,3 x 14,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 3/48, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Olomouc

    Položka č.: 244468

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:45

    litografie, 12,4 x 15,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, 19/33, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Horní náměstív Olomouci

    Položka č.: 244467

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:46

    litografie, 18,7 x 17,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, 46/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Položka č.: 244466

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:47

    litografie, 6,7 x 10,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Zlatá ulička

    Položka č.: 244465

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:48

    litografie, 7,2 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Praha, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Praha - Zámecké schody

    Položka č.: 244464

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:49

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:06

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Na Malé Straně

    Položka č.: 230706

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 23:28

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 23:30

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 23:32

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 232619

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 23:44

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Bertramka (II.)

    Položka č.: 241888

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:06

    litografie, 19,3 x 28,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 40/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Hamletův zámek Elsinor

    Položka č.: 241889

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 21:08

    litografie, 17,9 x 25,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Stará Praha

    Položka č.: 99418

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:00

    litografie, 32 x 42 , 5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Krajina Gustava Mahlera

    Položka č.: 136461

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:05

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 30/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Jakubský kostel

    Položka č.: 136462

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:06

    litografie, 43,5 x 32 cm, sign. PD Jana Rienerová, rám, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Místa narození Ježíška

    Položka č.: 182168

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:14

    litografie, 30,3 x 38,7 cm, sign uprostřed Jana Reinerová , č. 42/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jana Reinerová

    Weltzar

    Položka č.: 189117

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:23

    litografie, 10 x 10 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/65, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Staré zámecké schody I

    Položka č.: 189125

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:24

    litografie, 33 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/73, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Staré zámecké schody

    Položka č.: 189126

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:25

    litografie, 36 x 30,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Černínská

    Položka č.: 191157

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:44

    litografie, 7,5 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 82/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    NY - Central Park

    Položka č.: 196967

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:48

    litografie, 47,5 x 51,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám, č. 2/60, vzadu razítko autorky, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta - Chlum u Třeboně

    Položka č.: 199642

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:53

    litografie, 23,6 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Wetzlaru

    Položka č.: 199644

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:54

    litografie, 14,5 x 21 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Skotská krajina

    Položka č.: 204598

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:59

    litografie, 15,4 x 21,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 2/46, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Bertramka a hvězdy

    Položka č.: 204599

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 19:00

    litografie, 32,5 x 17,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/56, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě