Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Zámecké schodiště - Olomouc

    Položka č.: 242142

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:40

    litografie, 15,6 x 12,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 25/33, Olomouc, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Park v Chlumu

    Položka č.: 242141

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:41

    litografie, 11,6 x 22,1 cm, sign. DU Jana Reinerová, 27/58, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domky

    Položka č.: 242140

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:42

    litografie, 6,9 x 9,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Hermance - Švýcarsko

    Položka č.: 242139

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 18:43

    litografie, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Hermance, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Pozdní odpoledne

    Položka č.: 195843

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2020 19:25

    litografie, 9 x 12,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Zámecké schody

    Položka č.: 230705

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:38

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jana Reinerová

    Na Malé Straně

    Položka č.: 230706

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:40

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:42

  • Jana Reinerová

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:44

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 232619

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2020 21:52

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 234419

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:18

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 234420

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 19:20

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jana Reinerová

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 228677

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 14:41

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Muchova zahrada

    Položka č.: 99417

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:00

    litografie, 32, 5 x 41 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 29/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Wagnerův klavír

    Položka č.: 136500

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:21

    litografie, 29,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/18, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Staronová synagoga

    Položka č.: 138650

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:26

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 68/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jana Reinerová

    Betlehem (5 obrázků místa narizení Ježíška)

    Položka č.: 138651

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:27

    litografie, 30 x 38 cm, sign. UU Jana Reinerová, č. 44/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Český Krumlov

    Položka č.: 177369

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:39

    litografie, 17 x 11 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Jižní Čechy

    Položka č.: 177370

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:40

    litografie, 23 x 10 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Ložnice U Jana Muchy

    Položka č.: 182154

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:50

    litografie, 38 x 48,8 cm, sign DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské zdi (u Nového Světa)

    Položka č.: 182156

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:51

    litografie, 40,7 x 32,4 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 15/45, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Růžový dům na Jánském vršku

    Položka č.: 182157

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:52

    litografie, 34,6 x 38 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 59/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jana Reinerová

    Lampy v Loretánské

    Položka č.: 182159

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:53

    litografie, 32 x 42,5 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 48/53, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Kampa

    Položka č.: 182193

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:54

    litografie, 32,7 x 43,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 75/80, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jana Reinerová

    Les

    Položka č.: 182194

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:55

    litografie, 43,3 x 32,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Kašna v Bachově městě

    Položka č.: 182195

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:56

    litografie, 37,6 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 9/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    U Karlova mostu

    Položka č.: 182196

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:57

    litografie, 34 x 24,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 7/44, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    České Budějovice - náměstí

    Položka č.: 182197

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:58

    litografie, 40,2 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/36, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Břízy na cestě do Stráže n. Nežárkou

    Položka č.: 182198

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 18:59

    litografie, 32,1 x 37,4 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 10/90, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Tráva u schodů před kostelem

    Položka č.: 182199

    Plánované ukončení: 12. 02. 2020 19:00

    litografie, 37,5 x 32,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě