Jana Reinerová

(1946)

žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě; malířka; zprvu se věnovala abstraktní plastice, později se odklonila od monumentálních forem, v její tvorbě převážila malba a grafika s městskými náměty; zajímá ji architektura, genius loci jednotlivých měst, která zachycuje (Praha, Paříž, Vídeň, Ženeva, Salcburk, Vodňany); sepětí architektury a jihočeské přírody ji obohatilo o krajinářské zkušenosti; vedle městských motivů nachází často inspiraci v hudbě; byla zastoupena na kolektivních výstavách (např. 1988 - Salon pražských výtvarných umělců) (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2003, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2003)

SEZNAM AUTORŮ

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Cesta v Chlumu

    Položka č.: 228677

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 11. 2019 17:01

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Na Novém Světe

    Položka č.: 240020

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:14

    kombinovaná technika, plátno, 29 x 28 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zimní ticho

    Položka č.: 240021

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2019 19:15

    olej, plátno, 90. léta, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dvorek u vltavy

    Položka č.: 240887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:46

    litografie, 14,6 x 17,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, 140/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Železniční most

    Položka č.: 240886

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:47

    litografie, 11 x 18,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, 39/41, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Komíny

    Položka č.: 240885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:48

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, 39/40, Praha, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Noční předměstí

    Položka č.: 240890

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:49

    litografie, 17 x 28,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, 35/55, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dům kde žil Jiří Mucha

    Položka č.: 240889

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:50

    litografie, 14 x 20,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, 30/55, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Lavičky

    Položka č.: 240888

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 12. 2019 18:51

    litografie, 11,7 x 15,30 cm, sign. DU Jana Reinerová, 43/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zámecké schody

    Položka č.: 230705

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 19:58

    litografie, 32,7 x 43,3 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 42/73, levý horní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Na Malé Straně

    Položka č.: 230706

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:00

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 47/50, levý dolní rožek papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Wagnerova vila

    Položka č.: 230707

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:02

    litografie, 33,4 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Okno na Hradčanském náměstí (U J. Muchy)

    Položka č.: 230708

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:04

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 64/70, papír u horního okraje natržený, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Betlém

    Položka č.: 232619

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:18

    litografie, 27 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 232973

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:48

    olej, plátno, 90. léta, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 232974

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:50

    litografie, 23 x 24,7 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 236639

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 19:18

    litografie, 33 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, a.t., papír na levém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    Položka č.: 237910

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:54

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Paris

    Položka č.: 239782

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 12:55

    litografie, 10,5 x 15 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID9**2 Historie příhozu

Facebook