Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    No.: 250909

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 18:02

    litografie, 17,7 x 11,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, EA, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Ještěd

    No.: 255416

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 07. 2021 21:10

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Kostel sv. Mikuláše

    No.: 252142

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 19:46

    litografie, 30,3 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/46, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Minaret

    No.: 254968

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 21:00

    lithography, 32 x 37 cm, signed lower/middle Jana Reinerová, no. 19/68, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    No.: 255291

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 26. 08. 2021 21:08

    litografie, 29,7 x 21 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 1/80, pravý dolní rožek papíru ohnutý, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    No.: 255415

    Planned termination: 26. 08. 2021 21:24

    litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Cesta v Chlumu

    No.: 253966

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 31. 08. 2021 15:17

    litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jana Reinerová

    Cesta

    No.: 253967

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 31. 08. 2021 15:18

    Current price: 150 CZK (6 €)