Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domy

    No.: 249519

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 18:08

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Park v zimě

    No.: 249520

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 18:10

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kaliště

    No.: 249521

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 18:12

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Zeď

    No.: 249522

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 18:14

    litografie, 34,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/46, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jana Reinerová

    Minaret

    No.: 249523

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 18:16

    litografie, 32 x 37 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 19/68, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžená krajina

    No.: 249524

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 18:18

    litografie, 28,3 x 34 cm, sign. DU Jana Reinerová, EA, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jana Reinerová

    Nový svět

    No.: 250993

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 08. 12. 2020 23:54

    litografie, 30,2 x 39,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 21/55, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Skotsko

    No.: 177359

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:02

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/46, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Anglie

    No.: 177360

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:03

    litografie, 13 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/28, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec

    No.: 186988

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:12

    litografie, 18 x 18 cm, sign. LD Jana Reinerová, č. 11/21, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Dvorek u Jana Muchy

    No.: 190340

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:24

    lithography, 37,5 x 48 cm, sign. DM Jana Reinerová, No. 1/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

  • Jana Reinerová

    Olomouc

    No.: 191088

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:35

    litografie, 14,5 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 11/33, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboňské rybníky

    No.: 191090

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:36

    litografie, 12 x 16 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 52/60, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Periferie

    No.: 191175

    Auction price: 420 CZK (17 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 19:42

    litografie, 7 x 7,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 85/100, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 420 CZK (17 €)

  • Jana Reinerová

    Kuba

    No.: 223567

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:07

    litografie, 13,5 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 50/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Řásnovka

    No.: 234237

    Auction price: 480 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:29

    litografie, 6,5 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 36/130, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    U Baráčnické rychty

    No.: 234238

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:30

    litografie, 12,5 x 9 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 12/70, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    U Ježíška

    No.: 234239

    Auction price: 480 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:31

    litografie, 7 x 8 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 74/170, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 480 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Reklama s botou

    No.: 234240

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:32

    litografie, 8 x 9 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 29/180, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    No.: 234241

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:33

    litografie, 10 x 21,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    No.: 234242

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:34

    litografie, 12,5 x 8,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/50, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    USA

    No.: 235242

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 20:35

    litografie, 8,5 x 30,5 cm, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jana Reinerová

    Pod Baráčnickou rychtou

    No.: 240065

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 21:03

    litografie, 11,5 x 9 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Jana Reinerová

    Amsterdam

    No.: 240067

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 09. 12. 2020 21:04

    litografie, 16 x 13,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jana Reinerová

    Muchův ateliér

    No.: 250907

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 21:02

    litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 5/60, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Pražské zahrady

    No.: 250908

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 21:04

    litografie, 39,4 x 48,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, rám bez skla, č. 12/48, zezadu na kartonu razítko: Jana Reinerová litografie, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    No.: 250909

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 21:06

    litografie, 17,7 x 11,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, EA, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Loreta

    No.: 250910

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 21:08

    litografie, 16,4 x 21 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 26/58, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    No.: 250911

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 21:10

    litografie, 15,4 x 20,7 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 45/100, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Maják

    No.: 250912

    Planned termination: 10. 12. 2020 21:12

    litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru na dolním a horním okraji, mimo tisku, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva