Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Bertramka

    Položka č.: 196027

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 18:55

    litografie, 20,5 x 28,5 cm, sign. DU Jana Reinerová , č. 38/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Vzpomínka na Toronto

    Položka č.: 199633

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:02

    litografie , 44,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 6/28, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.600 CZK (134 €)

  • Jana Reinerová

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 236639

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    litografie, 33 x 43,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, a.t., papír na levém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta - Chlum u Třeboně

    Položka č.: 199642

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:03

    litografie, 23,6 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.450 CZK (54 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Wetzlaru

    Položka č.: 199644

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:04

    litografie, 14,5 x 21 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Interiér u J. Muemy

    Položka č.: 220668

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:37

    litografie, 27 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Jana Reinerová

    Ženeva

    Položka č.: 220669

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (115 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:38

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 1/35, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.100 CZK (115 €)

  • Jana Reinerová

    Vinárna u Lorety

    Položka č.: 220671

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:39

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 3/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Jana Reinerová

    Vhled do zahrady Německého velvyslanectví

    Položka č.: 220672

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:40

    litografie, 34,5 x 27,5 cm, č. 25/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Rodný kraj G. Mahlera

    Položka č.: 220675

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:41

    litografie, 32,5 x 43 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/48, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Slavný park v Jeruzalémě

    Položka č.: 220676

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:42

    litografie, 33 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 58/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Vila Richarda Wagnera

    Položka č.: 220677

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:43

    litografie, 33 x 38 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 28/55, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Olivovník v Getsemanské zahradě

    Položka č.: 220679

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:44

    litografie, 37,5 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 54/100, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Zimní most

    Položka č.: 220681

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (123 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:45

    litografie, 35 x 29,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.300 CZK (123 €)

  • Jana Reinerová

    Les

    Položka č.: 223577

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:47

    litografie, 47 x 35 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 4/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Jana Reinerová

    Zahrada u J. Muchy

    Položka č.: 223835

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 19:54

    litografie, 32,5 x 41 cm, sign. PD Jana Reinerová, autorský tisk, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Praha - Malá Strana

    Položka č.: 233558

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:14

    litografie, 9,5 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 119/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:15

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    Položka č.: 237910

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:16

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Jana Reinerová

    Liberec

    Položka č.: 246655

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:46

    litografie, 11 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 13/21, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jana Reinerová

    Pohořelec

    Položka č.: 244883

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 22:58

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Jana Reinerová

    Jezírko v Central Parku – New York

    Položka č.: 244884

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (119 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:00

    litografie, 27 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 38/66, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (119 €)

  • Jana Reinerová

    Praha plná umění

    Položka č.: 245125

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 23:26

    olej, plátno, 30 x 39,8 cm, sign. DU Reinerová, rám, nepatrně odřen rám u spodního okraje napravo, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská – Nemocnice

    Položka č.: 228785

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 23:30

    litografie, 32,5 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/38, pravý i levý dolní roh papíru ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

  • Jana Reinerová

    Ulička

    Položka č.: 245892

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:02

    litografie, 7 x 5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, č. 66/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    Položka č.: 245893

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 21:04

    litografie, 7,7 x 5,2 cm, sign. PD Reinerová, pasparta, a.t., antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Ulice na Kampě

    Položka č.: 246952

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (204 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2020 22:40

    litografie, 43,3 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 20/70, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 5.500 CZK (204 €)