Jana Reinerová

  • Jana Reinerová

    Křížová cesta - Chlum u Třeboně

    Položka č.: 199642

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:12

    litografie, 23,6 x 15,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 39/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Jana Reinerová

    Panorama Wetzlaru

    Položka č.: 199644

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 18:13

    litografie, 14,5 x 21 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jana Reinerová

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2021 19:20

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené domy

    Položka č.: 249519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:02

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Park v zimě

    Položka č.: 249520

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:04

    litografie, 11,5 x 21,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 15/58, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kaliště

    Položka č.: 249521

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:06

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Reinerová

    Kostelík

    Položka č.: 250909

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 19:44

    litografie, 17,7 x 11,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, EA, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Radniční schody

    Položka č.: 251836

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 16:37

    olej, plátno, 17,2 x 23,2 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 251837

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 16:38

    olej, plátno, 17 x 22,6 cm, sign. PD Reinerová, rám, zezadu na rámu razítko: Jana Reinerová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

  • Jana Reinerová

    Místo Ježíškova narození - Betlém

    Položka č.: 252138

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 18:19

    litografie, 30 x 38,8 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 10/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jana Reinerová

    Nový svět

    Položka č.: 252139

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 18:20

    litografie, 35,7 x 44 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 29/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 252140

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 18:21

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Hra světla

    Položka č.: 252141

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 18:22

    litografie, 43 x 32,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 44/46, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Jana Reinerová

    Kostel sv. Mikuláše

    Položka č.: 252142

    Plánované ukončení: 19. 02. 2021 18:23

    litografie, 30,3 x 19 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/46, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě