Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Brno

    Položka č.: 230343

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:08

    tisk, 1962, 17 x 57 cm, sign. PD C. Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Cyril Bouda

    Poutník

    Položka č.: 230344

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:09

    litografie, 18 x 14,7 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 230345

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3605 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    PF 1960 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 230346

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:11

    litografie, 1959, 10,5 x 17 cm, sign. PD C Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1956 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 230347

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:12

    litografie, 1955, 11 x 17,3 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1977 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 230348

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:13

    litografie, 1976, 11 x 16 cm, sign. PD C Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris Josef Cipra

    Položka č.: 230349

    Plánované ukončení: 20. 02. 2019 16:14

    litografie, 17,2 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 217635

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 03. 2019 20:52

    8 x dřevoryt, 5 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s růýí a perem (P.F. 1960 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 187025

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2019 17:18

    litografie, 11 x 18 cm, LD značeno CB, sign. PD C. Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Cyril Bouda

    Matěj

    Položka č.: 200810

    Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:05

    Aktuální cena: 190 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Orel

    Položka č.: 221855

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:30

    litografie, 9,5 x 8 cm, sign. DU CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Stojící voják

    Položka č.: 221857

    Plánované ukončení: 13. 03. 2019 13:35

    litografie, 18 x 11 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Panáček (Ex libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 231601

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:41

    dřevoryt, 8,2 x 6,2 cm, sign. DU C Bouda, rám, vydáno na pozvánce k Ex libris Cyrila Boudy, 1966, soupis č. 1281, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID36 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK