Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Váza

    Položka č.: 281148

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:45

    litografie, 1958, 14 x 10 cm, značeno PD v desce Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Pouliční muzikanti

    Položka č.: 281147

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 18:46

    litografie, 7,5 x 3,3 cm, sign. DU Karel Müller, Ex libris Milan Friedl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)