Karel Müller

(1899-1977)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kampa

    Položka č.: 243402

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 22:16

    litografie, 24 x 41 cm, sign. PD Karel Müller, rám, č. 27/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)