Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Křížek

    Položka č.: 243357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:48

    litografie, 20 x 13,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ve stáji

    Položka č.: 243358

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:50

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Při sklizni

    Položka č.: 243359

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:52

    litografie, 21 x 14 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně

    Položka č.: 243360

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:54

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 243361

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka

    Položka č.: 243362

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:58

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    Položka č.: 240946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 17:16

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    Položka č.: 243919

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:35

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz s koňmi

    Položka č.: 243920

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:36

    litografie, 33 x 44,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar