Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    Položka č.: 230715

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:00

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na vsi

    Položka č.: 233098

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:22

    litografie, 1967, 38 x 58 cm, sign. PD VojtSedláček 67, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)