Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    Položka č.: 230715

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:11

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Oráč

    Položka č.: 230716

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 17:12

    litografie, 21,5 x 17,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Muž vedoucí koně

    Položka č.: 231378

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2019 16:25

    litografie, 34 x 41,9 cm, sign. PD Voj. Sedláček, mírně pokrčený a zašpiněný papír papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 231347

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2019 22:04

    litografie, 22,5 x 32 cm, mírně ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cesta na pastvu

    Položka č.: 231583

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 03. 2019 18:23

    litografie, 19 x 15,3 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)