Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Podzim na poli

    Položka č.: 230715

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 22:26

    litografie, 29 x 44,5 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)