Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň ve stáji

    Položka č.: 241699

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 18:09

    dřevoryt, 16,2 x 12,2 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cesta na pastvu

    Položka č.: 241890

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2020 18:00

    litografie, 19 x 15,3 cm, sign. PD VojtSedláček, rám, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)