Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na poli

    Položka č.: 280906

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2024 18:57

    litografie, 1935, 22,5 x 32 cm, sign. LD Voj. Sedláček 35, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)